Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Smržovka > Vila Jelenka

Vila Jelenka

Smržovka


Vila Jelenka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Wir heißen Sie willkommen in Smrzovka (Morchenstern) in der Pension Villa Jelenka am Fuße des Berges Černá Studnice (Schwarzbrunn) im Isergebirge.
Lage:Pro milovníky zimních sportů se v těsném sousedství pensionu nachází uměle zasněžovaná sjezdovka, nabízející i večerní provoz. V blízkém okolí Smržovky je několik zajímavých míst. Např. rozhledna Černá Studnice s vyhlášenou restaurací. Hezkou procházku přírodou také slibuje "Protržená přehrada" u Desné, nebo Mumlavský vodopád u Harrachova.

Pro náročnější lyžaře je v dosahu 10min autem lyžařský areál Špičák (vlakem - cca 30 min). Dobré spojení je též na nedaleké středisko v Harrachově či na Bedřichově.

Unterkunft:Pro návštěvníky nabízíme komfortně zařízené pokoje a apartmány s celkovou kapacitou 17 lůžek. Apartmány jsou dvou až třílůžkové, standardně vybavené, mají vlastní koupelnu a kuchyňku. Kuchyňky jsou vybaveny elektrickým dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a nádobím.

Pokoje jsou dvou a čtyřlůžkové, standardně vybavené, umyvadlo na pokoji, na chodbě společná kuchyňka a koupelna. Kuchyňka je vybavena elektrickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a nádobím.

Verpflegung:Příjemný letní večer pod hvězdami můžete strávit na prostorné zahradě u plápolajícího ohně a sklenky vína.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz