Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Smržovka > apartmán U nás

apartmán U nás

Smržovka


apartmán U nás
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmán (80m2) se nachází v prvním patře vily. Kompletně vybavená samostatná kuchyň (17m2): lednice, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, kávovar, mikrovlnná trouba, nádobí. Ložnice (22m2): kachlová kamna zámeckého typu, 4 postele, 2 noční stolky, 2 skříně, toaletní stolek se zrcadlem a taburetem, 2 lampičky. Koupelna (12m2): symetrická rohová vana pro 2 osoby, sprchový kout, závěsné WC, umyvadlo, zrcadlo s osvětlením. Obývací pokoj (22m2): kachlová kamna zámeckého typu, skříň, 2 postele, TV + SAT, DVD-přehrávač, skříňka se zrcadlem, sedačka, gauč. Ubytování bez stravování, pro nekuřáky a bez domácích mazlíčků. Možnost posezení na velké a udržované zahradě, dětské pískoviště, houpačka, grilování, otevřené ohniště. Parkování přímo u vily.Free Wifi.

Lage:

Vila se nachází v klidné části obce. K lyžařskému vleku "Filip" cca 7min pěšky. Do centra města cca 5min pěšky. V okolí je spousta rozhleden a vyhlídek. Možnost pěší i cykloturistiky. V blízském okolí jsou další skiareály - Tanvaldský Špičák, Bedřichov, Desná, Kořenov a další. Koupání je možné v Jablonci nad Nisou (7km) nebo v Liberci (20km) - obojí v Aquaparcích s tobogány. Další možnosti: Liberec (ZOO s bílými tygry, botanická zahrada, IQ Park, Ještěd nebo historické centrum města).

Unterkunft:

Apartmán se nachází v prvním patře vily. Kompletně vybavená samostatná kuchyň (17m2): lednice, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, kávovar, mikrovlnná trouba, nádobí. Ložnice (22m2): kachlová kamna zámeckého typu, 4 postele, 2 noční stolky, 2 skříně, toaletní stolek se zrcadlem a taburetem, 2 lampičky. Koupelna (12m2): symetrická rohová vana pro 2 osoby, sprchový kout, závěsné WC, umyvadlo, zrcadlo s osvětlením. Obývací pokoj (22m2): kachlová kamna zámeckého typu, skříň, rozkládací pohovka - přistýlka, TV + SAT, DVD-přehrávač, skříňka se zrcadlem, sedačka. Ubytování bez stravování, pro nekuřáky a bez domácích mazlíčků. Možnost posezení na velké a udržované zahradě, dětské pískoviště, grilování, otevřené ohniště. Parkování přímo u vily.Free Wifi.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz