Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Světlá pod Ještědem > penzion Horka

Penzion Horka

Světlá pod Ještědem


Penzion Horka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

V penzionu se ubytuje 30 osob, v restauraci je k dispozici malý salonek pro 15 osob. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a sprchovým koutem. Kuchyňka a sprchový kout je k dispozici i mimo pokoje na chodbě. Wifi na pokoji i v celém penzionu. TV v restauraci. S restaurací je spojen sál,ve kterem se nachází videoprojektor, jeviště pro koncert či divadlo, nebo kapelu při oslavách. Je zde možné konat školení (100 osob).Ubytování je možné i s domácím mazlíčkem na pokoji.

Letní terasa pro letní obědy a grilování. Venkovní dětský koutek s prolézačkou a skluzavkou, pískoviště.

Lage:

Ještědský hřeben je místo pro turistiku, pro cyklistiku, ale i pro  poznávání a objevování přírody. Můžete navštívit přírodní park Ještěd nebo nově budovaný Prales Ještěd.

Od penzionu není daleko ani do měst, Liberec a Český Dub, kde je velké množství turistických zajímavostí a památek. 
V Liberecké Aréně (15 km od penzionu) můžete navštívit nejen hokejové zápasy, ale i koncerty a  zahrát si bowling na moderních drahách. Kousek od Areny se nachází Multikino Cinestar. V Liberci je velmi atraktivní Centrum Babylon a Zoo s bílými tygry. V těsné blízkosti je nádherná botanická zahrada. 

V okolí penzionu je mnoho možností jak trávit volný čas. Záleží jen na Vás, zda vyberete adrenalin, relax, sportovní aktivity nebo turistiku. Nabízí se turistické trasy, koupání na koupališti v těsné blízkosti penzionu, golf, minigolf, sjezd na koloběžkách z Ještědu, v zimě sjezdové lyžování, cyklistika, výlety do okolních hradů a zámků, atd.

Ski areál Ještěd Vám dále nabízí: 2 moderní čtyřsedačkové lanovky na Skalku a Černý vrch, 1 dvousedačkovou lanovku na Nových Pláních, 4 moderní kotvové vleky a 2 provázkové vleky. Centrální parkoviště pro více jak 500 automobilůdalší parkovací plochy u vleku F-10 a u vleku Bucharka. Několik půjčoven lyžařského a SNB vybavení přímo v areálu. Ski a SNB servis přímo u sjezdovky. Občerstvení v moderní samoobslužné restauraci ve Správní budově, nebo v kioscích u každé lanovky a vleku.

Unterkunft:

Dvoj, tří a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky, sociálním zařízením a sprchou. Jeden rodinný apartmán se dvěma ložnicemi, se společným soc. zařízením a koupelnou. Ubytování se psem malé i velké rasy možné. Celková kapacita penzionu je 30 lůžek. 3x 2lůžkové 1x 2lůžkové + možnost přistýlky 2x 3lůžkové 2x 4lůžkové + možnost přistýlky 1x pokoj s dvěmi ložnicemi 4+3, 2 samostatné ložnice se společným soc. zařízením a koupelnou.

Verpflegung:

V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, kde nabízíme snídaně a večeře a o víkendu obědy. 
Pří obsazení penzionu je penzion nekuřácký. Vybavena je televizí pro promítání sportovních zápasů. Využití rovněž při školeních a kurzech. Restaurace je propojena se sálem pro 90 osob, který lze rozdělit.. (svatby, narozeniny, školení, zábavy, vystoupení, aerobní víkendy) V restauraci je 7 stolů a kulatý stůl pro 8 osob. V restauraci je bar.

Na objednávku domácí husa s knedlíkem a se zelím podávaná v tradičním českém nádobí a stylu. Pro labužníky vřele doporučujeme. Připravíme Studený raut, Raut s teplým bufetem, Slavnostní raut s teplým bufetem, Kompletní svatební meny a tabuli, Připavíme pro Vás narozeninové party, dětské oslavy. Nesmí chybět ani výzdoba, promyšlená organizace průběhu večera.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz