Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Tanvald > PANORAMA

PANORAMA

Tanvald


PANORAMA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Panorama se nachází v malebném koutě Jizerských hor – Žďáře (v těsném sousedství Albrechtic a Tanvaldu), známých lyžařským střediskem Tanvladský Špičák.

Penzion je všestranný, ideální pro rodiny s dětmi, pro školy, školy v přírodě i jiné kolektivy, organizované zájezdy, skupinové zájezdy, sportovní skupiny, lyžařské výcviky, tábory, firemní akce, školení apod.

Okolí penzionu je vhodné pro sjezdové lyžování, běžky, cyklistiku, turistiku, výlety a samozřejmě odpočinek a relaxaci!

Lage:

Penzion se nachází v klidném prostředí, 400m jsou obecní vleky a 1500m lyžařské středisko Špičák.

Unterkunft:

Penzion nabízí ubytování ve dvou třílůžkových apartmánech s vlastni koupelnou a krásným výhledem na okolní kopce Jizerských hor. Dále nabízíme ubytování v osmi 1-3 lůžkových pokojících se standartním vybavením a koupelnou pro více pokojů. WIFI na pokojích zdarma. KRÁSNÝ VÝHLED Z APARTMÁNŮ NA OKOLNÍ KOPCE A SJEZDOVKY. APARTMÁNY JSOU V LETOŠNÍM ROCE NOVĚ UPRAVENÉ.

Verpflegung:

V penzionu je možno využít vlastní plně vybavenou kuchyň pro vlastní vaření. Po dohodě lze využít pro větší skupinu nabídku snídaně, polopenze nebo plné penze.




© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz