Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Apartmány a studia u Karla

Turnov


Apartmány a studia u Karla
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmány, studia a domek jsou součástí Hotelu Karel IV., celková kapacita je 38 lůžek. 

Poloha v Turnově "Srdci Českého" ráje zaručí našim hostům příjemné a nerušené prožití pobytu.

Český ráj je atraktivní lokalitou s bohatou historií a kulturou, s krásnou rozmanitou krajinou a množstvím přírodních krás. Najdete zde rozsáhlá skalní města, přírodní zajímavosti, úchvatné hrady a zámky, velký počet muzeí  a unikátní je i síť rozhleden a vyhlídek. Příznivci aktivního odpočinku mají k dispozici desítky kilometrů turistických tras a cyklotras a dráhu pro in-line bruslení dostupnou do 10 minut chůze od apartmánů v údolí Dolánky. Milovníci vodních sportů si mohou pobyt zpestřit vodáckým výletem na řece Jizeře. Relaxovat můžete u bazénu s lehátky a slunečníky. Rádi přivítáme rodiny s dětmi, kterým můžeme nabídnout hřiště s pískovištěm, dětský bazén, v blízké restauraci trampolínu, dětské sedačky a menu. Nedaleké okolí s rozsáhlým parkem a údolím řeky Jizery vám umožní  rekreaci s dětmi v prostředí krásné přírody s vybavenými dětskými hřišti.  K dispozici je parkoviště v nočních hodninách uzamčené a kolárna.

 

Lage:

Apartmány, studia a domek  u Karla

Plánujete dovolenou v Českém ráji s rodinou nebo partou přátel? Nabízíme Vám  ubytování, které splní vaše požadavky na cenově dostupné ubytování. Český ráj je atraktivní lokalitou s bohatou historií a kulturou, s krásnou rozmanitou krajinou a množstvím přírodních krás.

Najdete zde rozsáhlá skalní města, přírodní zajímavosti, úchvatné hrady a zámky, velký počet muzeí  a unikátní je i síť rozhleden a vyhlídek.

Příznivci aktivního odpočinku mají k dispozici desítky kilometrů turistický tras, cyklotras a dráhu pro in-line bruslení dostupnou do 10 minut chůze v údolí Dolánky. Milovníci vodních sportů si mohou pobyt zpestřit vodáckým výletem na řece Jizeře.

Relaxovat můžete u bazénu s lehátky a slunečníky. Rádi přivítáme rodiny s dětmi, kterým můžeme nabídnout hřiště s pískovištěm a dětský bazén. Nedaleké okolí apartmánů a studií s rozsáhlým parkem navazujícím na údolí řeky Jizery vám umožní  rekreaci s dětmi v prostředí krásné přírody s vybavenými dětskými hřišti.  


 

Unterkunft:

Našim hostům nabízíme tyto možnosti ubytování:

-          ve čtyřlůžkových apartmánech **(38m2) - apartmány mají 2 ložnice, jidelnu s TV+ SAT a kuchyňku. V každé ložnici jsou dvě pevná lůžka a  odkládací skříň. V jídelně je jídelní stůl se čtyřmi židlemi a rozkládací křeslo. Kuchyňka je vybavená dvouplotýnkovou varnou deskou, lednicí, rychlovarnou konvicí a základním vybavením. Apartmán má vlastní sociální zařízení (sprchu a WC).

-          ve čtyřlůžkových studiích**(35m2) -  studio je pokoj se čtyřmi pevnými lůžky, jídelním koutem a kuchyňkou. Kuchyňka je vybavená dvouplotýnkovou varnou deskou, lednicí, rychlovarnou konvicí a základními kuchyňskými potřebami. Na pokoji je  TV/SAT a  pokoj má vlastní sociální zařízení (sprchu a WC).         

-  ubytování v domku je určeno pro nenáročné klienty, vhodné pro skupiny do 12 osob – k dispozici je  6  jednoduše vybavených dvoulůžkových pokojů s nočními stolky a odkádací skříní. Ve společenské místnosti s TV+SAT je velký stůl se židlemi,  kuchyň je vybavena lednicí čtyřplotýnkovou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, myčkou na nádobí a kuchyňskými potřebami. V přízemí je společné sociální zařízení (WC + sprcha - oddělená pro ženy a muže).

Hosté si mohou při příjezdu objednat snídaně i večeře a dále mají možnost využít restaurace (pizzerie), která je v bezprostřední blízkosti.

Verpflegung:

Využijte širokou nabídku jídel blízké restaurace-pizzerie (80m) s trampolínou pro děti a s možností dokoupení snídaní i večeří.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz