Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Vítkovice > Horský hotel Flora

Horský hotel Flora

Vítkovice


Horský hotel Flora
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Horský hotel Flora na Dolních Mísečkách v Krkonoších. Kapacita 20 pokojů, restaurace, bar, disco, venkovní bazén s vyhřívanou vodou, fotbálek, kulečník, šipky. Všechny pokoje s vlastní koupelnou. WiFi připojení k internetu. Rodinná atmosféra. 800 m od lanovky SkiAreálu Špindlerův Mlýn vedoucí na Medvědín, v blízkosti menší vlek. Ideální výchozí bod pro horské túry. Možnost pořádání firemních a soukromých akcí.

Hotel Flora se nachází v překrásném údolí říčky Jizerky ve známé rekreační oblasti na Dolních Mísečkách v Krkonošském národním parku. Leží v nadmořské výšce 850 m a má ideální polohu pro letní i zimní rekreaci. Je zde čistý vzduch, hluboké lesy a nádherná krajina v okolí. Naleznete klid a pohodu, příjemný odpočinek a odpovídající servis.

V letních měsících je v provozu venkovní vyhřívaný bazén. Můžete si zde zahrát stolní fotbálek, kulečník a další společenské hry. Díky svému umístění v klidném prostředí tu naleznou ráj i rodiny s dětmi.

Lage:

V létě jsou Mísečky výborným výchozím bodem pro pěší hřebenové túry nebo cyklistické turistické trasy, v okolí se dá jít třeba na houby nebo borůvky. Značené turistické trasy Vás zavedou do známých míst jako je Špindlerův Mlýn vzdálený 5 km (je zde letní bobová dráha, velmi oblíbená atrakce pro děti i dospělé), na Zlaté návrší, odtud na Dvoračky, Martinovku, Luční boudu.

Vysoko položené Mísečky mají velmi dlouhou zimu. Ta začíná často už v listopadu a lyžovat se tu dá někdy i o velikonocích. Hotel Flora je vzdálen 850 m od jednoho z největších lyžařských středisek v Krkonoších na Horních Mísečkách, kromě toho ve vzdálenosti asi 300 m je k dispozici i další menší vlek.
Běžkařské tratě na Horních Mísečkách patří k nejlépe udržovaným a jsou vyhledávané širokou veřejností i profesionály.

Unterkunft:

Hotel Flora disponuje restaurací, barem, společenskou místností a 20 pokoji o dvou až čtyřech lůžkách, vybavenými vlastní koupelnou. Celková kapacita čítá až 60 osob.

Verpflegung:

Na Floře máme restauraci, kde se podávají polopenze.  Restaurace podává minutková jídla i hotovky. Otevřeno je do 23:00. Kapacita čítá cca. 50 míst. Restaurace může sloužit také jako společenská místnost, je tu mimo jiné i televize se satelitními kanály.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz