Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Liberecký > Vysoké nad Jizerou > Apartmán Stará Škola

Apartmán Stará Škola

Vysoké nad Jizerou


Apartmán Stará Škola
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Das Apartment Stará škola - befindet sich an der Grenze zwischen Riesengebirge und Isergebirge im ruhigen Bergdörfchen Horní Tříč, in der ausgezeichneten Winter- und Sommerfrische. Seine angenehme Umgebung lockt zur Erholung und passt auch zur Sportaktivitäten. Apartments bieten ideale Ausganspunkte der Touristik, Fahrradfahren und vom Langlauf an. In der Landschaft finden Sie viele Touristenziele oder aber können Sie einen Ausflug zur Naturschönheiten und Burgen im Böhmischen Paradiesgebiet unternehmen. In Apartmentsreichweite befinden sich Skiareale Vysoké nad Jizerou.
Lage:Okolí nabízí širokou škálu celoročních aktivit a výletů. V letním období vhodné pro pěší a cyklistické výlety, v zimě ideální pro běžecké a sjezdové lyžování. V okolí je možné provozovat celoroční aktivity - plavání, bowling, tenis, golf, squash a další. Nedaleko apartmánu se nachází lyžařské areály Vysoké nad Jizerou.
Unterkunft:Vstup do apartmánů má každý zákazník uzamykatelný ze společné chodby.Do apartmánu se vstupuje předsíní s vestavnou skříní, věšákem, kde je možné si odložit obuv.Dále je velká obytná místnost s vybavenou kuchyňskou linkou. Zajímavým prvkem je masivní jídelní stůl s židlemi, v druhé polovině je rozkládací sedací souprava, konferenční stolek a komoda na TV SAT.

U každého apartmánu jsou dvě samostatné ložnice, jedna s manželským dvojlůžkem a nočními stolky, druhá ložnice s dvěma samostatnými lůžky a také nočními stolky. Koupelny jsou vybaveny umyvadlem, sprchovým boxem a WC. Vytápění a ohřev užitkové vody je možno samostatně regulovat pro každý apartmán a pokoj samostatně dle potřeb hostů. Používaní internetu ve všech místnostech bez omezení.

Verpflegung:Možnost stravování v Penzionu Espirit, vzdáleném 400m od apartmánů© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz