Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Moravskoslezský > Bruntál > HOTEL SLEZAN

HOTEL SLEZAN

Bruntál


HOTEL SLEZAN
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Tříhvězdičkový Hotel Slezan se nachází v centru města Bruntál, poblíž lyžařských středisek v Hrubém Jeseníku.

Náš hotel Vám poskytne 52 pokojů, které jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, telefonem, chladničkou, televizí s příjmem několika satelitních programů, případně minibarem.
Vysoké nároky našich hostů nám umožňuje splnit 7 luxusních apartmánů. Samozřejmostí je wifi připojení k internetu na všech pokojích a v restauraci hotelu.

Recepce je k dispozici 24 hodin denně.

Nabídkou tuzemských i mezinárodních specialit se pyšní naše prvotřídní hotelová restaurace s lobby barem. V letních měsících nabízíme posezení v restaurační zahrádce před hotelem s příjemným výhledem na noční oblohu.

Restaurace je v mimosezonu (duben-květen, říjen-vánoční svátky) otevřena do 16 hodin. V přilehlém okolí se však můžete dobře najíst za velmi rozumné ceny, restaurace jsou od hotelu vzdáleny do 200m. Recepce Vám ráda poradí.

Máte zájem o lázeňské balíčky v této lokalitě?

Unterkunft:

Poskytujeme ubytování v 52 pokojích, které jsou vybaveny kvalitním nábytkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením, telefonem, chladničkou, televizí s příjmem několika satelitních programů, případně minibarem.

Verpflegung:

Nabídkou tuzemských i mezinárodních specialit se pyšní naše prvotřídní hotelová restaurace s lobby barem, jejíž součástí je i noční bar.
Dále nabízíme stravování přímo v hotelové restauraci formou polopenze či plné penze.

Možnost uspořádání rodinné oslavy nebo firemního večírku s plně vyhrazenou společností. Rádi Vám připravíme večer spojený s ochutnávkou místní kuchyně, zabijačkové speciality, krajové speciality za hudebního doprovodu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz