Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Moravskoslezský > Frenštát pod Radhoštěm > Hotel Na Dolině

Hotel Na Dolině

Frenštát pod Radhoštěm


Hotel Na Dolině
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel leží v klidném prostředí uprostřed lesů na úpatí hory Radhošť. Nabízí ubytování vysokého standardu celkem ve 13 dvoulůžkových pokojích, 6 s možností využití plnohodnotného třetího lůžka. Ceklová kapacita je 32 lůžek. Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i národní speciality, součástí je krytá letní terasa a altán s otevřeným krbem. Otevřeno je denně od 11 do 22 hodin, v neděli do 20 hodin.

Hosté mohou celoročně relaxovat v privátním wellness, které obsahuje finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a venkovní vyhřívaný whirlpool.

Přímo u hotelu jsou 3 antukové tenisové kurty, z toho 2 s umělým osvětlením. V zimě je v provozu nafukovací hala pro 2 kurty s pevným povrchem DECO-TURF. 

Lage:

V okolí najdete 4 golfová hřiště (Čeladná, Ostravice, Rožnov, Hukvaldy). Do nejznámějších turistických cílů Beskyd jako jsou Pustevny nebo hora Radhošť se dostanete lanovkou přímo z Trojanovic nebo pěšky rovnou od hotelu. Město Rožnov s valašským skanzenem je vzdáleno 10 km.

Unterkunft:

Pokoje jsou vybaveny dle kategorie:

Standard (oddělená lůžka, vlastní koupelna+WC, na některých pokojích vlastní koupelna mimo pokoj cca 1,5m od pokoje, TV+SAT, internet WiFi i LAN), Exclusive (navíc balkón nebo terasa, LCD TV, minibar, fén. Některé pokoje rozděleny na obývací a lůžkovou část, 1 pokoj zcela bezbariérový. Whirlpool Exclusive (s vířivou vanou pro 2 osoby), Deluxe Panorama (velký pokoj s terasou 25m2 s výhledem na hřebeny Beskyd, koupelna s vířivou vanou, kuchyňský kout se sporákem a lednicí, jídelní stůl).

Verpflegung:

Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i národní pokrmy, součástí je krytá letní terasa a altán s otevřeným krbem. Provozní doba hotelové kuchyně je denně 11 až 20 hodin, otevírací doba restaurace 11 až 22 hodin, v neděli do 20 hodin.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz