Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Moravskoslezský > Frýdek-Místek > Penzion Stará pošta

Penzion Stará pošta

Frýdek-Místek


Penzion Stará pošta
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Stará pošta prošel v roce 2018 kompletní rekonstrukcí a vše je zde zcela nové. K ubytování slouží 20 pokojů, na každém je zdarma WIFI. 

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, TV s plochou obrazovkou a posezením. K dispozici je také konferenční místnost. Většína pokojů má výhled do klidné zahrady. 

Každé ráno se podává snídaně formou bufetu.

Kryté parkování v objektu je možné po dohodě. 

Nedaleko penzionu začíná pěší zóna. 

Lage:

Penzion Stará pošta se nachází v historické budově poštovního úřadu. V letech 1891 - 1893 zde působil jako poštovní úředník slezský bart Petr Bezruč. 

Nedaleko penzionu se nachází několik restaurací a kaváren. pěší zóna, kostel Sv. Jakuba. Aqua park Olešná, golfové hříště Ostravice či Čeladná a Beskydy se

spoustou aktivního letního či zimního vyžití. 

Unterkunft:

Pokoje jsou jedno až třílůžkové. Každý pokoj má vlastní koupelnu, TV a posezení na pokoji. V přízemí je k dispozici salóněk pro cca 14 osob. 

Snídaně se podávají každé ráno formou bufetu.

Verpflegung:

Nedaleko penzionu se nachází hned několik místních restaurací a kaváren.  V penzionu jsou k dispozici pouze snídaně formou bufetu. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz