Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Chata Pod Loučkou

Horní Lomná


Chata Pod Loučkou
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Chata Pod Loučkou nabízí perfektní zázemí pro 2-4 rodiny (10 lůžek a 2 přístýlky na rozkládací pohovce).

Vesnička Horní Lomná se nachází v nejdelším údolí Beskyd. Nádherná příroda Beskyd vybízí k mnoha aktivním formám odpočinku.

Přijďte se k nám ubytovat do Horní Lomné a odpočinout si uprostřed krásných Beskyd. Zapomeňte na starosti a načerpejte novou sílu!

Chata je vybavena elektrickým vytápěním, takže Vám bohužel nemůžeme nabídnout zážitek v podobě manuálního přikládání do kotle. Můžete si však večer zpříjemnit posezením u krbu – dříví Vám rádi poskytneme.

Přímo u chaty je také dostatek místa k zaparkování Vašeho vozidla (i Vašich přátel).

Lage:

Hory v okolí Horní Lomné jsou doslova protkány sítí turistických tras (platí to ostatně pro celé Beskydy).

Mezi Horní a Dolní Lomnou se na 169,7 hektarech rozkládá prales Mionší — největší prales v ČR (169,7 ha). Během letní sezóny (od 1. června do 15. září) je všem přístupná okružní náučná stezkavedoucí krajem pralesa, která Vás prostřednictvím několika informačních tabulí rozmístěných na 7 km dlouhé trase seznámí s různými zajímavostmi nejen o zdejší fauně a flóře, ale také např. o osídlování kraje horaly.

Asi by se našlo málo lidí, kteří rádi tráví svůj volný čas v přírodě a přitom nemají v lásce večerní posezení u ohně. Proto jako hosté naší chaty můžete využít ohniště, které je stejně jako koupaliště umístěné v areálu Penzionu Pod Loučkou (kousek od chaty). U ohniště je dostatek laviček, takže se můžete pohodlně usadit, dát svým nohám odpočinout po celodenní túře a pro změnu zaměstnat svoje ruce opekáním špekáčků nebo jiných masných dobrot.

Unterkunft:

V přízemí chaty jsou Vám k dispozici:

útulný, ale prostorný obývací pokoj s televizí, DVD přehrávačem a satelitními programy kompletně vybavená kuchyňka s myčkou na nádobí, troubou na pečení, elektrickým sporákem, dřezem a lednicí jídelní pokoj se stolem pro 12 osob větší terasa s bytelným stolem (z obou teras je nádherný výhled na hory a lesy v okolí) krb pro zpříjemnění chladnějších večerů a příjemnou relaxaci při sklínce vína prostorná koupelna a toaleta (obě místnosti disponují vyhřívanou podlahou)

Na patře chaty jsou Vám k dispozici:

4 pokoje se dvěmi nebo třemi lůžky (celkem 10 lůžek) menší terasa toaleta (s vyhřívanou podlahou)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz