Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Moravskoslezský > Nový Jičín > Hotel praha

Hotel Praha

Nový Jičín


Hotel Praha
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Nový Jičín – město klobouků se díky Hotelu Praha může pyšnit nádhernou secesní kavárnou s unikátní štukovou výzdobou. Punc jedinečnosti dodává hotelu také skvěle zásobená cukrárna. Restaurace nabízí jak tradiční českou a moravskou kuchyni, tak polední menu. Nechybí servis snídaní.

Hoteloví hosté mohou využít konferenčních služeb ve třech samostatných saloncích. Vkusný interiér kavárny a restaurace dovoluje pořádat rodinné oslavy, stavební hostiny, firemní party, plesy, abiturientské večírky a jiné významné společenské události.

V celé budově Hotelu Praha je wi-fi připojení zdarma. Hotelová recepce zajistí rezervaci místa v restauraci, telefonické buzení, podá informace o památkách a tipy na atraktivní lokality Novojičínska. Recepční hovoří česky a anglicky..

V blízkosti hotelu se nachází turistické informační centrum, banky, divadlo, kino, muzeum, krytý i venkovní bazén, sportovní kluby, tenisové kurty a wellness.

Unterkunft:

Hotel Praha nabízí ubytování v Novém Jičíně. Pokoje jsou k dispozici v jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a šestilůžkové variantě. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz