Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Moravskoslezský > Ostrava > BRIONI BOUTIQUE HOTEL

BRIONI BOUTIQUE HOTEL

Ostrava


BRIONI BOUTIQUE HOTEL
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Brioni Boutique Hotel je komfortní čtyřhvězdičkový moderní hotel v centru Ostravy. Kvalitní služby. Individuální přístup k hostům. Příjemná atmosféra. Brioni Boutique Hotel patří mezi nejlépe hodnocené hotely v Ostravě. Nachází se v bezprostřední blízkosti významných památek, obchodů a restaurací, přímo v centru rušného nočního života. Hotel Brioni nabízí individualizované služby na vysoké úrovni hostům při krátkodobých i dlouhodobých pobytech a poskytuje specializované služby klientům z oblasti MICE. Díky své lokalitě, osobnímu přístupu personálu a nadstandardní péči je jedním z nejvyhledávanějších hotelů v severomoravském regionu a oblíbeným cílem kongresové turistiky.

Unterkunft:

Hotel nabízí ubytování ve více jak 50 pokojích v rustikálním nebo retro stylu. Pokoje jsou 1,2 a 3 lůžkové s možností přistýlky. Velikost pokojů je od 20 m2 do 140 m2.

Pro větší komfort našich hostů jsou hotelové pokoje zcela nekuřácké.

Verpflegung:

Možnost obědového menu v hotelové restauraci " Nova Ostrava "  OD 10:30 - 14:00 HOD. Cena za 2 chody 99,- czk, cena za 3 chody 129,- czk.

Hotelový lobby bar " Millitary " otevřen 24 hod non-stop - kuřácká zóna.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz