Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Moravskoslezský > Ostrava > Lowcost Hotel Ostrava

Lowcost Hotel Ostrava

Ostrava


Lowcost Hotel Ostrava
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Lowcost Hotel nabízí pohodlné ubytování za rozumnou cenu, velké parkoviště, dobrou snídani a to vše nedaleko mezinárodního letiště v Ostravě, pár kilometrů od dálnice, kousek od velkého dopravního uzlu městské hromadné dopravy. Lowcost Hotel je blízko centra městské zábavy a sportu. Je zde velké koupaliště, nedaleko OSTRAVAR Aréna. Do centra města a na Stodolní ulici je to 10 minut autem.

Lage:

V blízkosti Lowcost Hotelu se nachází Ostrava aréna, velké kulturní a sportovní centrum. Mezi známá místa patří také Stodolní ulice, která je centrem nočního života. V okolí je celá řada turistických a cyklistických tras. Centrum města je vzdálené 10 minut autem.

Parkoviště hotelu je z ulice Kpt. Vajdy, čp. 1. Řidičům proto doporučujeme nastavit do GPS navigace jako cílovou adresu Kpt. Vajdy 1, 700 30 Ostrava - Zábřeh.

Unterkunft:

Lowcost Hotel Ostrava disponuje čtyřmi typy pokojů, a to pokoji Classic, Classic Plus, Studio a Studio Plus s celkovou kapacitou až 385 osob. V roce 2009 kompletně zrekonstruované a moderně zařízené hotelové pokoje "Classic" jsou ideální volbou pro individuální cestující. Pokoje "Studio" jsou určené svou povahou pro větší skupiny, jako jsou sportovní týmy, či různé kulturní spolky. K dispozici rovněž máme rovněž bezbariérové pokoje.

Verpflegung:

Lowcost hotel nabízí levné ubytování bez snidaně. Snídani lze dokoupit (od 105 Kč/osoba). 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz