Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Moravskoslezský > Ostravice > Rekreační středisko Skalka

Rekreační středisko Skalka

Ostravice


Rekreační středisko Skalka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Mountain cottage located betwean the highest mountains of Beskydy. Accommodation in rooms with bath room or in small cottages with bath room and kitchen. Nice view of Lysá hora, beatiful mountain surroundings, low prices. Excellent beer, cheap restaurant.
Lage:

Penzion se nachází 2 km od centra obce Ostravice v krásném horském prostředí s výhledem na dvě nejvyšší hory Moravskoslezských Beskyd.
Horská krajina, louky, lesy, polosamota (několik soukromých chat v okolí).

Unterkunft:

Pokoje se nacházejí v hlavní budově. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo).
Apartmá se nachází v bočním vchodu hlavní budovy. Skládá se ze tří pokojů s předsíní a společné místnosti se sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo).
Chaty se nacházejí ve svahu pod hlavní budovou v oploceném areálu RS Skalka. Jedna z chat je rozdělena do dvou pokojů, z nichž jeden slouží zároveň jako kuchyň. Zbývající chaty jsou jednopokojové s kuchyňským koutem. Chaty jsou stejné velikosti a jsou celoročně v provozu. Vytápění je elektrické (20 hod denně), sociální zařízení se nachází v suterénu.
Ubytování je turistické a je určeno nenáročným klientům.
Ve všech ubytovacích prostorách platí zákaz kouření.

Verpflegung:

Nabízíme (nepovinné) stravování ve stylu domácí kuchyně. Na přání připravíme jídla pro vegetariány, vegany a po dohodě jídla vyhovující různým dietám. V jídelním lístku restaurace najdete jednoduchá a levná jídla. V letním období je dále v provozu občerstvení u jezera.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz