Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Moravskoslezský > Příbor > Penzion JAAL

Penzion JAAL

Příbor


Penzion JAAL
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion JAAL - nabízíme ubytování v nově otevřeném penzionu. Poskytujeme veškerý servis pro vaše pohodlí při pracovních cestách. Bezpečné parkování v blízkosti letiště Ostrava.

Penzion nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (sociální zařízení, digitální TV, přípojka WIFI)

Dále poskytujeme parking se zabezpečením, případný odvoz autem dle domluvy, snídaně školící místnost, objednání jídel dovozem, kuchyňku pro hosty (mikrovlná trouba, vařič, varná konvice, lednice)

Lage:

Strategická poloha penzionu: Město Příbor se nachází na hlavní křižovatce na Severní Moravě. Do většiny severomoravských měst se dostanete do 30 minut. Podívejte se na níže uvedenou tabulku. Příbor - letiště Ostrava 4 min / 5,2 km Příbor - Kopřivnice 7 min / 5,9 km Příbor - Nový Jičín 11min / 12 km Příbor - Frýdek Místek 12 min / 14 km Příbor - Studénka 13 min / 12 km Příbor - Freenštát pod Rad. 13 min / 12 km Příbor - Ostrava 18 min / 20 km Příbor - Bílovec 21 min / 18 km Příbor - Fulnek 27 min / 24 km Příbor - Valašské Meziříčí 28 min / 28 km Příbor - Hranice na Moravě 34 min / 36 km Příbor - Havířov 36 min / 32 km Příbor - Český Těšín 39 min / 39 km Zásobujete prodejny, servisujete pobočky po severní Moravě? A přesně pro Vás je určen penzion JAAL. Je zajištěno bezpečné parkování se zbožím, pracovními nástroji a vším, co nemůžete přes noc nechat na ulici. Díky dobrému a bezplatnému připojení k internetu můžete v klidu pracovat na penzionu a odesílat inforamace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz