Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Moravskoslezský > Šilheřovice > Hotel Golf Šilheřovice

Hotel Golf Šilheřovice

Šilheřovice


Hotel Golf Šilheřovice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Golf v Šilheřovicích se nachází v bezprostřední blízkosti golfového hřiště o rozloze 98 hektarů. Jedná se o 18-ti jamkové golfové hřiště, které svou historií sahá až do roku 1970, kdy zde proběhl 1. ročník „Ostravského turnaje“, který přilákal celou tehdejší českou hráčskou špičku. Hotel Golf Šilheřovice je GARNI hotel, který Vám nabízí ubytování v 20 pokojích a jednom apartmánu za přijatelné ceny. Další z možností zpestření programu je možnost využití množství cyklostezek, kterými jsou Šilheřovice ajeho okolí protkány. Hotel Golf Šilheřovice je rovněž ideálním místem pro konání svatebních hostin, rautů, firemních večírků a jiných akcí na klíč. K dispozici Vám pro tyto příležitosti bude salónek (do 50 osob), restaurace s výhledem na bazén ( do 40 osob) nebo konferenční sál (do 55 osob).Snídaně jsou  připraveny  pracovním  týdnu do  lednic  na hotelových pokojích  o víkendu 8:00 -10:00na Loveckém Zámečku v areálu Zámeckého parku. (Pěšky cca. 400metrů přes zámecký park, autem cca. 800 metrů)

Unterkunft:

Hotel Golf je GARNI HOTEL a nabízí ubytování ve dvoulůžkových, jednolůžkových pokojích s přistýlkou (2 ks) nebo dětskou postýlkou a apartmánu. Kapacita hotelu je 42 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC a sprchový kout) , televizí se sat. příjmem, videem. Možnost zapůjčení fénu a žehličky. K dispozici je vlastní parkoviště, které je pro návštěvníky hotelu zdarma. Pozdní odchod je možný do 18:00 s příplatkem 50% z ceny ubytování na 1 noc. Po 18:00 bude automaticky naučtován poplatek 100% z ceny ubytování. Snídaně jsou  připraveny  pracovním  týdnu do  lednic  na hotelových pokojích a o víkendu 8:00 -10:00na Loveckém Zámečku v areálu Zámeckého parku. (Pěšky cca. 400metrů přes zámecký park, autem cca. 800 metrů)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz