Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Moravskoslezský > Trojanovice > Penzion Babička

Penzion Babička

Trojanovice


Penzion Babička
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Na okraji obce, nedaleko lanovky na Pustevny. Kapacita penzionu je 18 osob v pěti pokojích. Pokoje se sociálním zařízením, TV. Útulné rodinné prostředí. V srdci Beskyd, kde je možné shlédnout kromě Radoště, také Ondřejník, Javorním, Lysou horu. Nejenom příroda, ale také kulturní a historiské památky. ( Valašské Muzeum v přírodě, Hrad Hukvaldy, Štramberská Trůba aj.)

Lage:

Krásný pohled na horu Radhošť, nedaleko lesa. Lyžařeké středisko Pustevny nabízí 8 sjezdových drah, upravované bežecké trasy. Běžecké možnosti v místě. Celoročně dostupné s možností výletů do blízkého okolí, nejen pro náročnou turistiku ( Lysá hora), ale ke každodenním procházkám v krásné přírodě. Pro sporty mohu doporučit Lanové centrum Tarzánie, sjezd na koloběžkách z Pusteven a mnoho dalšího sportovního vyžití. V létě cyklotiriska, ale také pouhý odpočinek a relaxace. V Nedalekém hotelu je možnost celoročního krytého bazénu s wirpool. Dále je nedaleko Rožnov pod radoštěm ( Valašské muzeum v přírodě), Hrad Hukvaldy ( rodiště Leoše Janáčka), Štramberk ( Štramberská Trůba, Rozhledna na Bílé hoře), Kopřivnice (technické muzeum) , Nový Jičín, Starý Jičín (zřícenina hradu Loučka). Golfové hřiště Čeladná, Paraglaiding, vyhlídkové lety aj.

Unterkunft:

Pokoje pro 2, 3, 4 nebo 5 osob. S jedním apartmánovým pokoje . S koupelnou, taoletou, TV na pokoji.

Verpflegung:

Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyň a společenskou místnost. Mimo sezónu možnost objednání snídaně , případně polopenze ( mimo červen, červenec, srpen, prosinec). restaurace s celodenním stravování cca 300 m od Penzionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz