Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Olomoucký > Bělá pod Pradědem > Penzion Mona

Penzion Mona

Bělá pod Pradědem


Penzion Mona
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Kapacita penzionu je 11 míst, nabízíme 3 pokoje a 1 apartmán v přízemí. Pokoje  jsou  1x čtyřlůžkový a 2x dvoulůžkové pokoje. Na pokojích je vlastní WC, televize, rádio s CD. Pokoje využívají společnou kuchyňku, která je vybavena standardně. K dispozici je společenská místnost s krbem, satelitem (1 lůžko). Apartmán v přízemí je pro 3 osoby - má manželskou postel a jednu standardní postel. V apartmánu je plně vybavená kuchyňka s lednicí, TV, Wi-fi připojení. V koupelně je sprchový kout a WC.  Hosté penzionu mohou využívat  3x posezení - venkovní krbové posezení, posezení za penzionem, posezení u ohniště. K dispozici je venkovní zapuštěný bazén, pro děti  houpačka, pískoviště, venkovní stůl na stolní tenis.

Lage:

Návštěvníci penzionu mohou využít nepřebernou nabídku výletů do krásné jesenické přírody. Namátkou vybíráme: - výlety na Praděd, na Ramzovou, Červenohorské sedlo, do Rychlebských hor - Lázně Jeseník - jeskyně na Pomezí, na Špičáku - krytý bazén v České Vsi V zimě je penzion ideální svoji polohou ve středu turistické oblasti pro sjezdové a běžecké lyžování. 9 km sjezdové lyžování na Červenohorské sedlo, 7 km skipark Filipovice (nová lanovka, více na http://www.skipark-filipovice.cz), 4 km do areálu na Miroslavi v Lipové Lázních, 4 km do Lázní Jeseník, 14 km Ramzovské sedlo, Petříkov, Ostružná. Přímo nad penzionem vedou běžecké tratě.

Unterkunft:

Dvoulůžkové pokoje jsou 1x dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a 1x dvoulůžkový manželský pokoj.

Verpflegung:

Na přání poskytujeme snídaně. Obědy a večeře neposkytujeme, lze si zajistit v nedalekém penzionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz