Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Olomoucký > Bludov > HABERMANNOVA VILA

HABERMANNOVA VILA

Bludov


HABERMANNOVA VILA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Vítáme Vás v rodinném Pensionu Habermannova vila. Pension byl otevřen po rekonstrukci v roce 1997. Habermannova vila se nachází na okraji Bludova, 500 m od začátku obce ve směru od Zábřeha do Šumperka. V prostorech secesní vilky z roku 1920 Vám můžeme nabídnout ubytování v 8 pokojích, z nichž každý má jiný interiér. Každý pokoj je vybaven TV, satelitem, minibarem. Součástí pokoje je koupelna s vanou a WC, jednolůžkové pokoje mají sprchu. Ve všech prostorách vily je k dispozici bezdrátové připojení k internetu - WiFi. Pokoje v hlavní budově jsou klimatizovány.Hosté mohou v pensionu pobývat i se svými psími a kočičími miláčky. Snídaně se ubytovaným hostům podávají v jídelně v přízemí. Při pobytu delším než jedna noc si vybíráte snídani ze čtyř druhů menu. V jídelně je možné pořádání menších svatebních hostin, křtin a oslav narozenin (max. 15 osob). V suterénu Habermannovy vily se můžete najíst ve stylové restauraci pro 40 osob. Ubytovaní hosté mohou parkovat svá vozidla ve dvoře pensionu, kde se brána přes noc uzamyká. Součástí penzionu je zahrada se starými vzrostlými stromy a jezírkem, u kterého můžete posedět a při pohledu na plovoucí ryby relaxovat a načerpat novou energii.

Unterkunft:

Pokoje č.1+č.2 - dvoulůžkové jsou v hlavní budově v prvním patře. Pokoj č.1 má výhled do zahrady - klidnéjší a je zde možná jedna přistýlka - klasická postel.Pokoj č.3 - apartmá pro 2 osoby s možností až dvou přistýlek.Je vybaven v secesním stylu, má balkon. Nachází se v hlavní budově v prvním patře. Pokoj č.4 - jednolůžkový s možností jedné přistýlky se nachází ve druhém patře v hlavní budově v podkroví. Pokoj č.5 - třílůžkový s možností jedné přistýlky. Nachází se v hlavní budové ve druhém patře v podkroví. Všechny pokoje v hlavní budově mají klimatizované pokoje. Pokoj č.6 - dvoulůžkový s možností jedné přistýlky a balkonem. Pokoj č.7 - jednolůžkový s možností jedně přistýlky a balkonem. Pokoj č.8 - jednolůžkový. Pokoje č.6,7,8 se nachází ve vedlejší budové v zahradě penzionu vzdálený od hlavní budovy 20 metrů. Jednolúžkové pokoje mají sprchu, dvoulůžkové pokoje mají vanu. Ve všech pokojích jsou LED televize se satelitním pŕipojením a vybavené minibary.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz