Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Ranč Orel

Česká Ves


Ranč Orel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Areál ranče se rozkládá na zhruba 40 ha půdy v podhůří jesenických kopců. V nejbližším okolí je možno nerušeně provozovat celou řadu sportovních aktivit, které zpříjemní Váš pobyt. Přijďte si užít aktivního odpočinku v takřka nedotčené přírodě Cníky azařiďte si zde příjemné ubytování. Ranč Orel nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v České Vsi u lesa. Lyžařské vleky se nacházejí ve vzdálenosti 15 km. K dispozici je i bezplatné Wi-Fi.

Ve městě je také bazén.  V okolí se lze věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování, jízdy na koni a cyklistiky.

Areál se nachází v obci Česká Ves v Jesinocích. Areál nabízí ubytování v apartmánech až pro 4 osoby s vlastním sociálním zařízením nebo chatkách pro 4 osoby se společným sociálním zařízením. Součástí areálu je turisticá jízdarna s celoročním provozem. Pro zahnání žízně či hladu je naším záazníkům k dispozici bufet.

Lage:

Samota u lesa.

Unterkunft:

Apartmány s jednou místností s manželksou postelí a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vlastním sociálním zařízením, trezorem a Wifi připojením kinternetu zdarma.
Apartmán má ledničku, toustovač, rychlovarnou konvici, kávovar a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Nechybí ani ručníky a ložní prádlo.

Chatky pro 4 osoby se společným sociálním zařízením, součástí je jedno lůžko je patrové, dvě jsou manželská a jedno je samostatné. 

Verpflegung:

Snídaně za 120,-Kč/osoba
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz