Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Olomoucký > Hanušovice > Pension Sport

Pension Sport

Hanušovice


Pension Sport
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Rekreační středisko Sport nabízí cenově dostupné ubytování v různých typech pokojů (2-5 lůžek bez sociálního zařízení, dvoulůžkové s vlastním soc. zařízením a TV). Náročné hosty uspokojí naše 3 apartmány (předsíň, jídelna, kuchyň, koupelna s vanou, obývací pokoj, ložnice, TV, WC). Náš areál je ideální pro různé typy akcí: sportovní soustředění, lyžařské výcviky - zejména pro děti a začátečníky, školy v přírodě, rodinné rekreace, semináře, firemní akce a jiné.
Lage:Nejbližší města - Hanušovice (8 km), Králíky (12 km) - vojenské muzeum, bunkry, Šumperk (22 km) - divadlo, letiště, Rapotín (24 km) - mini ZOO, Velké Losiny (35 km) - lázně, zámek.
Unterkunft:2-5 lůžkové pokoje bez soc. zařízení s umyvadlem (sprchy a WC na patře), 2-lůžkové pokoje se soc. zařízením a TV, 3 apartmány (předsíň, jídelna, kuchyň, koupelna s vanou, obývací pokoj, ložnice, TV, WC - pokoje jsou oddělené, možnost vaření)
Verpflegung:Jídelna, hospůdka, bar, letní terasa.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz