Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Olomoucký > Jeseník > Lázeňský dům Bezruč

Lázeňský dům Bezruč

Jeseník


Lázeňský dům Bezruč
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Moderní lázeňský hotel s kapacitou ubytování 89 lůžek v kategorii dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů. Převážná většina disponuje prostornou terasou s výhledem na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, minibarem, TV-SAT, WI-FI internetem, fénem a telefonem. V budově se nachází inhalatorium, ordinace, jídelna s kuchyní a recepce s nepřetržitým provozem.

Vstup do objektu je bezbariérový a z uvedeného počtu pokojů jsou dva pokoje upraveny pro handicapované hosty. Hostům je k dispozici výtah, společenská místnost, jídelna a recepce s nepřetržitým provozem.

Parkování osobních aut je bezplatně možné pod hotelem Jan Ripper, u „Francouzského pomníku“, nebo lze využít za poplatek parkoviště přímo v areálu lázní. Hosté mají možnost zarezervovat si parkovací místo již před začátkem pobytu.

Lage:

Priessnitzovy léčebné lázně leží v překrásném magickou silou nabitém místě, ve svahu nejvýchodnějšího výběžku Rychlebských hor cca 2 km od města Jeseník v průměrné nadmořské výšce 620 m n. m. Přírodní podmínky nabízí mimořádně příznivé podnebí, od severu přicházejí vzdušné proudy Baltického moře plné jodu a mořské soli. Od jihu, západu a východu je místo chráněné před exhalacemi pohořím Hrubého Jeseníku, Rychlebských hor a Zlatohorské vrchoviny. Díky této poloze leží Priessnitzovy lázně v nejčistším prostředí v rámci celé kontinentální Evropy, daleko od těžkého průmyslu, tranzitní dopravy a intenzívní zemědělské výroby. Rozbory prokázaly v ovzduší přítomnost záporně nabitých iontových částic, které výrazně snižují hladinu alergenů v ovzduší a dále také přítomnost některých stopových prvků, nezbytných pro správný rozvoj a funkci organismu. Z každého místa, z každého stromu zde dýchá zdraví, energie a vitalita, která se během několika prvních dní přenáší i na naše hosty. Nejen proto jsou lázně vhodné pro léčení nemocí horních a dolních cest dýchacích, krevního oběhu, nervové soustavy a vegetativního nervstva dětí i dospělých, stejně jako pro regenerační a posilující pobyty Příznivé klimatické podmínky umožňují léčit pacienty v kterémkoliv ročním období.

Unterkunft:

Moderní lázeňský dům s kapacitou ubytování 89 lůžek ve 33 dvoulůžkových a 23 jednolůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, minibarem, TV-SAT, fénem a telefonem. Převážná většina pokojů má prostorný balkón s výhledem na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku.

V budově se nachází inhalatorium, ordinace, ošetřovna, jídelna s kuchyní a recepce s nepřetržitým provozem. Vstup do objektu je bezbariérový a z uvedeného počtu pokojů jsou dva pokoje upraveny pro handicapované hosty. Hostům je k dispozici výtah, společenská místnost, jídelna a recepce s nepřetržitým provozem.

Verpflegung:

Součástí lázeňského domu je prostorná jídelna s kuchyní. Hosté mají možnost navštívit celou řadu restauračních zařízení, které se nacházejí v areálu Priessnitzových Lázní. Mimo restaurace mohou hosté navštívit i kavárnu, kinokavárnu, zimní zahradu, vinárnu či bar.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz