Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Apartmá Domeček

Lipová-lázně


Apartmá Domeček
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmá DOMEČEK je samostatný rodinný domek, celková kapacita je 4 až 9 lůžek ve čtyřech pokojích: 2 x ložnice s manželským dvojlůžkem, 1 x ložnice se 3 lůžky, z toho 1 x manželská postel, 1 x dvoulůžkový pokoj (samostatné postele).

K dispozici je kompletně vybavená kuchyň: mikrovlnná trouba, mikroklimatická lednice, varná konvice, sklokeramická varná deska, myčka nádobí, nádobí a čistící a mycí prostředky (tablety do myčky, jar a utěrka), jídelní stůl.

Prostorná koupelna se sedací rohovou vanou a 2x WC, ručníky a mýdlo. Topení plynové, TV s plochou obrazovkou – satelitní programy, Wifi zdarma. 

Úklidová komora, chodba a předsíň ( stolek a křeslo ). Posezení je možné v kuchyni nebo ve venkovní pergole. Domeček nemá „společenskou„ místnost.

Domeček je nekuřácké ubytování, kouření je možné venku na zahradě nebo pod pergolou. Dům je oplocený – parkování na zahradě.

Lage:

Koupání

Pro koupání nabízí Jesenicko několik možností. Jednak venkovní koupaliště v Jeseníku, nebo krytý bazén v České Vsi ( cca 11 km od Lipové ). Menší bazén nabízí sanatorium Priessnitz v Jeseníku, osvěžení poskytne i venkovní expozice v parcích v Lázních Jeseník. Kdo má rád koupání v přírodě, může využít zatopené lomy po celém Jesenicku. Další možností je využít Otmuchowské a Nyské jezero v nedalekém Polsku.

Lyžování

Jeseníky jsou rájem lyžařů, je zde mnoho skiareálů pro začátečníky i pokročilé lyžaře . Skiareály v Lipové : Lázeňský vrch a Miroslav, na Ramzové: Skiareál Bonera nebo Neubauer, na Petříkově: KASTE a další. Skiareály jsou udržované a je zde možnost zapůjčení lyžařského vybavení. Na Jesenicku je rozsáhlá síť udržovaných běžeckých stop : od Filipovic, přes Horní Lipovou až na Paprsek, nebo Smrk.

Turistika

Rozsáhlá síť turistických a cykloturistických tras po celých Jeseníkách nebo v Rychlebských horách – k dispozici mapy.

Rybolov

Kolem apartmánů teče řeka Staříč –což je mimo jiné i pstruhová voda. Milovníkům rybaření se dále nabízí Sportovní rybník na Bobrovníku, rybník v Písečné, nebo síť rybníků v Černé Vodě.

Volný čas

Zámek v Javorníku a Velkých Losinách, muzeum Johanna Schrotha v Lipové, Muzeum zlata ve Zlatých Horách, Lázně Karlova Studánka, Priessnitzovi léčebné lázně v Jeseníku, vodní přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně v Koutech nad Desnou, krápníkové jeskyně na Pomezí, Muzeum slezského Semmerinku, Naučná stezka Johanna Schrotha, chata Jiřího na Šeráku, Venušiny misky na Žulovsku a mnoho dalších atrakcí pro děti i dospělé.…
Jesenické lesy jsou plné hub a lesních plodů

Verpflegung:

Kuchyně podávaná v restauracích celého Jesenicka patří bezesporu k nejlepším na celé Moravě. V Lipové –lázních působí asi 13 restaurací, přičemž ve vzdálenosti do 4 km chůze od apartmánů se nachází cca 10 restaurací.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz