Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Apartmama Lipová

Lipová-lázně


Apartmama Lipová
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmama Lipová nabízí velice pohodlné ubytování a nachází se 150 m od lyžařského střediska Lázeňský vrch nedaleko města Jeseník. 

Pro hosty jsou zde připravené dva nekuřácké apartmány v prvním patře a v podkroví rodinného domu. Ve velkém apartmánu se může ubytovat až 8 osob a v malém maximálně 4. 

U domu je travnatá zahrada s posezením, ohništěm a grilem. Pro děti je k dispozici také pískoviště a trampolína. Parkování vozů je možné na chodníku přímo u domu. V zimním období můžete využít služeb lyžařského střediska Lázeňský vrch a po lyžování dojet na lyžích od vleku až před dům.

V suterénu domu pak můžete v klidu relaxovat v naší nové domácí sauně. 

Unterkunft:

Malý apartmán

Je připraven pro pobyt 4 osob. Naleznete v něm kuchyňský kout jehož součástí jsou elektrická varná plotýnka, dřez, varná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar, běžné nádobí a příbory pro 4 lidi a lednička. Apartmán má vlastní WC a sprchový kout.  K noclehu na vás čekají manželské dvojlůžko v obytné části apartmánu a dvě samostatná lůžka v podkroví apartmánu. Samozřejmostí je povlečení a ručníky pro ubytované. Věříme, že největší zábavu si užijete na kopcích a v okolí, nicméně pro deštivé dny a večery je v apartmánu TV přijímač (český pozemní digitál, tedy jen základní programy) a WiFi internet.

 

Velký apartmán

Ve velkém apartmánu je možný pobyt až 8 osob. K dispozici vám je kuchyňka s plynovým sporákem a elektrickou troubou, varná konvice, dřez, lednička, jídelní stůl a běžné nádobí a příbory. V obytné části apartmánu je manželské dvojlůžko a rozkládací gauč. Zbývajících pět lůžek je umístěno v podkroví apartmánu. Koupelna s vanou a WC je situována na společné chodbě, nicméně je k dispozici pouze pro ubytované z velkého apartmánu. Povlečení a ručníky s osuškami jsou vždy připraveny pro každého ubytovaného. TV přijímač a internet dosažitelný přes WiFi je k dispozici stejně jako v malém apartmánu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz