Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Penzion Gött

Lipová-lázně


Penzion Gött
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Gött nabízí pohodlné ubytování v Jeseníkách v malebné lázeňské obci Lipová-lázně v katastrálním území Horní Lipová,na rozhraní pohoří Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku, s nádherným výhledem na horský masív Šerák (1 351 metrů nad mořem) a Obřích skal. 

Kolem objektu je oplocená zahrada s dětským pískovištěm, houpačkami, s možnosti venkovního posezení u ohniště a prostorem pro parkování aut. Tohle prostředí je velice vhodné pro rodiny s dětmi a rodinné mazlíčky. Dům je po celkové rekonstrukci, s majitelem domu je společná vstupní chodba a přízemí je určeno klientům. Apartmán tvoří 3 pokoje, dva jsou dvoulůžkové s přistýlkou a jeden jednolůžkový s pohovkou ( přistýlka).

Kuchyň je vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, překapávačem kávy a čaje, plynovým sporákem, kuchyňskou linkou s nádobím. Součásti kuchyně je jídelní kout s televizí. S chodby se vchází do koupelny, kde je sprchový kout, umývadlo, WC a samostatné WC. V objektu penzionu naleznete i lyžárnu a samozřejmostí je i bezplatné připojení Wi-Fi.

Lage:

Jeseníky v létě

Turistika, cykloturistika po značených trasách.

Adrenalin park Jeseníky - lanové centrum, paintball, jízdy na koních, obří houpačka, cyklovýlety, kánoe, půjčovna kol a kánoí, terénní čtyřkolky a více...

Lipová Lázně - masáže, léčebné procedury, taneční večery. Lázně Jeseník - krytý bazén s masážními proudy, možnost zakoupení léčebných procedur.

Zámky v Javorníku a Velkých Losinách, kde je i ruční papírna s muzeem, termální koupaliště a lázně.

Muzea - v Jeseníku muzeum hornin a drahokamů - Vodní tvrz, muzeum V. Priessnitze v lázních. V okolí jsou jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, u Zlatých Hor pracoviště speleoterapie.

Banky a bankomaty naleznete v Jeseníku.

 

Jeseníky v zimě

Sjezdovky na Miroslavi jsou vzdálené cca 1 km od penzionu. V Ramzové je nejdelší sjezdovka v Jeseníkách se sedačkovou lanovkou.

V Petříkově, na Červenohorském sedle a Ostružné je možnost večerního lyžování při umělém osvětlení. Ve střediscích jsou lyžařské školy s dohledem instruktorů.

Půjčovny lyžařského vybavení. Svahy jsou vhodné i pro provozování snowbordingu. Lyžařská střediska se skupinovou a privátní výukou - Karlov, Filipovice, Jeseník, Miroslav, Petříkov a Ostružná, dětská školka s vlekem, půjčovna a servis lyží, snowbardů, běžek Sun ski & board school Ramzová: v létě - Horské minikáry, v zimě - SNOW TUBING a SNOWCART. V okolí jsou běžecké tratě.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz