Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Olomoucký > Loučná nad Desnou > Chata U Vleku

Chata U Vleku

Loučná nad Desnou


Chata U Vleku
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Chata U Vleku je situován na kraji lesa téměř na samotě. Objekt se nachází asi 30 m od sjezdovky.
Chata U Vleku je zasazena do klidného prostředí, daleko od frekventované cesty a je vhodným ubytování pro rodiny s dětmi, ale i ty, kteří si chtějí užít klidu hor. V létě nabízíme možnost posezení na terase, ohniště, zelené prostředí, bazén. 

Okolí chaty je zatravněná plocha cca 700 m² přecházející v les. Přímo u chaty se nacházíbazén (3m), pískoviště, dětské hřiště,trampolína a ohniště. Dětské hřiště je vybavenoprovazovou a lezeckou stěnou, skluzavkou a houpačkou. Parkování v létě přímo u objektu až pro osm aut. V zimě parkování cca 150 metrů od objektu u cesty.

Chata je rozdělena do čtyř částí. V prvním a druhém patře se nachází dva osmilůžkové apartmány se samostatnými vchody. Každý vchod je na opačné straně objektu. V přízemí se nachází napravo čtyřlůžkový apartmán a nalevo sauna s příslušenstvím.

Do sauny se vchází z uzamykatelné předsíně, která se dá využít na uložení lyží a kol. Další dveře vedou do prostoru sauny. Jsou zde lehátka do odpočívarny,sauna s jednoduchým ovládáním a dva sprchové kouty.

Lage:

Objekt je situován na kraji lesa téměř na samotě. Objekt se nachází asi 30 m od sjezdovky. Chata je zasazena do klidného prostředí, daleko od frekventované cesty a je vhodným ubytování pro rodiny s dětmi, ale i ty, kteří si chtějí užít klidu hor

Unterkunft:

2 apartmány jsou samostatně pronajímatelné a uzamykatelné - 1 x 2 – 4lůžkový apartmán – přízemí 1 x osmilůžkový apartmán.
Apartmány jsou s vybaveným kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením, terasa, ohniště,lyžárna, sauna, v létě bazén.
Ve spodní části objektu se nachází chodba s úložným prostorem na boty a věšáky, jídelní kout je vybaven stolem a 8 židlemi, obývací pokoj nabízí sedací soupravu, konferenční stolek, LCD televizi. V celé spodní části je podlahové vytápění, v jednom z osmilůžkových apartmánů jsou k dispozici krbová kamna. Otop je nutno si zajistit vlastní.  Podkroví je pokryto plovoucími podlahami, součástí každého pokoje jsou válendy, noční stolek, police jako úložný prostor.

Verpflegung:

Vybavení kuchyně: 1 x lednice, 1 x varná deska, varná konvice, digestoř, myčka, mikrovlnná trouba, stůl, židle,poličky, jídelní kout na verandě.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz