Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Olomoucký > Loučná nad Desnou > Sporthotel Kurzovní

Sporthotel Kurzovní

Loučná nad Desnou


Sporthotel Kurzovní
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Sporthotel Kurzovní se nachází v samotném srdci úchvatné Národní přírodní rezervace Praděd v CHKO Jeseníky. Hotel s celkovou kapacitou 142 lůžek nabízí ubytování v 1, 2, 3, 4, 5 a 6ti lůžkových pokojích. Pokoje jsou rozděleny do tří kategorií - komfort, standard a turist. Pokoje komfort se nachází v rekonstruované části hotelu a nabízí maximální pohodlí. Jsou vybaveny televizorem, mini lednicí a přípojkou na internet. Pokoje standard jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí. V kategorii turist je na pokojích k dispozici umyvadlo s teplou a studenou vodou. Společné Wc a sprchy se nachází na patře. V suterénu hotelu je nově zřízeno plně vybavené fitness centrum a relaxační centrum BALNEO (sauny, whirpool, hydromasážní vana). Samozřejmostí je i venkovní víceúčelové hřiště. V zimě si můžete půjčit běžky, lyže nebo snowboard. V létě zase koloběžku.  Zimní sezóna na našem hotelu je ideální pro běžkaře, sami upravujeme běžecký okruh kolem hotelu, v délce až 8 km. Je však vhodná i pro lyžaře a sjezdové lyžování (v dostupnosti je hned několik sjezdových tras). Lyžařský areál na Pradědu je nejvýše položeným střediskem v České republice. V létní sezoně je hotel ideálním výchozím místem pro turistiku a horskou cyklistiku. V nedalekém Karlově a Malé Morávce najdete moderní bikeparky s lanovkami.

Lage:

Návštěvníkům je snadno dostupný jak blízký Praděd, na jehož vrcholu se tyčí mohutná televizní věž, tak skalní útvar Petrovy kameny, v minulosti opředené četnými pověrami o sjezdech čarodějnic. V blízkosti se také nachází Naučná stezka Bílá Opava, jež se vine od Ovčárny do lázeňského horského městečka Karlova Studánka. Na stezce, která vede těsně kolem říčky Bílá Opava, se nachází romatické vodopády, přes které se klenou udržované dřevěné mostky a pěšiny.

Celé okolí hotelu je propleteno turistickými stezkami, které spojují, jak přírodní, tak i technické (Přečerpávací nádrž Dlouhé stráně) krásy Jeseníků.

Unterkunft:

Hotel s celkovou kapacitou 142 lůžek nabízí ubytování v 1, 2, 3, 4, 5 a 6 lůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou rozděleny do tří kategorií - komfort, standard a turist. Pokoje komfort se nachází v rekonstruované části hotelu a nabízí maximální pohodlí. Jsou vybaveny televizorem, mini lednicí a přípojkou na internet. Pokoje standard jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. V kategorii turist je na pokojích umyvadlo s teplou a studenou vodou. Společné Wc a sprchy se nachází na patře.

Verpflegung:

Hotelová restaurace se 126 místy poskytuje celodenní stravování. Součástí restaurace je také společná TV . V celém hotelu je hostům k dispozici internetové wifi připojení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz