Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Olomoucký > Olomouc > HOTEL HANÁCKÝ DVŮR

Hotel Hanácký Dvůr

Olomouc


Hotel Hanácký Dvůr
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Hanácký Dvůr je rodinným hotelem nacházejícím se v klidové zóně mezi původními statky v Olomouci. Pokoje Hotelu Hanácký Dvůr jsou vybaveny stylovým nábytkem, v jejich vybavení samozřejmě nechybí vlastní WC, sprcha, TV + SAT, telefon, rádio a Wi-Fi. Přízemí hotelu je bezbariérové. Dále jsou k dispozici dva salónky, které jsou vhodné pro školení, jednání a prezentace. K dispozici je také půjčovna koloběžek Kostka. Náš hotel se nachází v klidové zóně města Olomouce a přitom jen 2,5 km od hl. nádraží.

Lage:

V Olomouci a jeho okolí najdete vše, co potřebujete. Nadšení turisté by neměli vynechat krásně historické centrum, kde naleznete historickou budovu radnice, Olomoucký hrad, Arcibiskupský palác, Horní náměstí, Sloup Nejsvětější Trojice a další... Cyklostezky a turistické trasy jsou samozřejmostí. Na své si tu přijdou i příznivci modernější zábavy, navštivte obchodní centra nebo sportovní střediska.

Unterkunft:

Nabízíme ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením. K dispozici je jeden bezbarierový třílůžkový pokoj. K dispozici je též apartmán.

Verpflegung:

V ceně ubytování je poskytována snídaně podávaná fomou bufetu, teplá i studená.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz