Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Olomoucký > Olomouc > Penzion No. 1 - RESTAURACE TAVERNA U PECE

Penzion No. 1 - RESTAURACE TAVERNA U PECE

Olomouc


Penzion No. 1 - RESTAURACE TAVERNA U PECE
Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion No. 1 je nově vybudovaný objekt v blízkosti centra města Olomouc. V bezprostřední blízkosti penzionu jsou dvě autobusové zastávky. Za 15 minut volné chůze se dostanete do historického centra města Olomouce. Budova penzionu má 3 podlaží.

V přízemí penzionu se nachází stylově vybavená restaurace - RESTAURACE ZAHÁJÍ PROVOZ 1. ČERVNA 2012 !!!

V prvním podlaží se nachází 4 útulné dvoulůžkové pokoje vybavené kuchyňkou s lednicí a vařičem. Všechny pokoje mají oddělené či manželské postele. Koupelny se sprchovým koutem nebo vanou a WC, TV, přípojka na Internet - Wi-fi.

V druhém podlaží je k dispozici apartmán pro 4-6 osob s kuchyní, jídelnou a dvěmi koupelnami. A jeden dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky.

Kapacita penzionu je 15-18 lůžek.

 

 

 

 

Lage:

Olomouc je po Praze druhou největší památkovou rezervací v České republice. Kromě nesčetných příležitostí k poznávání samotného města Olomouce se nabízí řada zajímavých míst v jeho blízkém okolí. Mezi nejnavštěvovanější patří například poutní místo Svatý Kopeček u Olomouce, turisticky velmi přitažlivá je celá oblast Litovelského Pomoraví - chráněné krajinné oblasti, hrad Bouzov, jeskyně Javoříčko, město Šternberk se svým hradem a unikátním muzeem hodin atd.

Unterkunft:

V našem nově vybudovaném penzionu Vám nabízíme ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích a jednom apartmá.
Dvoulůžkové pokoje mají oddělené či manželské postele. Jsou vybaveny vysoce kvalitními matracemi a lůžkovinami. Koupelny se sprchovým koutem nebo vanou a WC, TV, přípojka na Internet - Wi-fi a vybavená kuchyňka s lednicí a vařičem jsou součástí každého pokoje

Verpflegung:

V přízemí penzionu se nachází stylově vybavená restaurace - RESTAURACE ZAHÁJÍ PROVOZ 1. ČERVNA 2012 !!!
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz