Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Olomoucký > Olomouc > Restaurace a penzion Fojtství

Restaurace a penzion Fojtství

Olomouc


Restaurace a penzion Fojtství
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Fojtství na Svatém Kopečku u Olomouce je situován v historickém objektu bývalého fojtství. Pro hosty penzionu je k dispozici bezplatné parkoviště v areálu, který se na noc zavírá a zvyšuje se tak bezpečnost pro váš vůz. V celém objektu je bezplatné Wi-fi připojení k internetu.

Unterkunft:

1x dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, koupelna s vanou, WC; vybavení: LCD TV, WI-FI internet, společné dvoulůžko s možností rozdělení, třetí samostatná postel, výhled do zahrady, koupelna s vanou a WC.

2x čtyřlůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC; vybavení: LCD TV, WI-FI internet, společné dvoulůžko s možností rozdělení, třetí a čtvrtá samostatná postel, výhled do zahrady, koupelna se sprchovým koutem a WC.

1x apartmán se třemi pokoji s dvěma lůžky, koupelna s vanou, WC; vybavení: WI-FI internet, tři pokoje, 1. pokoj společné dvoulůžko s možností rozdělení, 2. pokoj společné dvoulůžko s možností rozdělení, 3. pokoj dvě samostatné postele, koupelna s vanou a WC.

1x apartmán se třemi pokoji, dva s dvěma lůžky a jeden se třemi lůžky, koupelna s vanou, bidetem a WC; vybavení: WI-FI internet, tři pokoje, 1. pokoj společné dvoulůžko s možností rozdělení a jedním samostatným lůžkem s výhledem do zahrady, 2. pokoj se dvěma samostatnými lůžky, 3. pokoj se dvěma samostatnými lůžky, koupelna s vanou, bidetem a WC.

Verpflegung:

Restaurace s klenutými interiéry a navazující pavlačí, kde vás rádi vždy přivítáme a nabídneme rodinnou atmosféru české kuchyně. Velký výběr možností snídaně dle předchozí domluvy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz