Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Olomoucký > Šternberk > Penzion Na Kiosku

Penzion Na Kiosku

Šternberk


Penzion Na Kiosku
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Na Kiosku se nachází v moravském městě Šternberk v půvabné krajině podhůří Nízkého Jeseníku, 16 km od hanácké metropole – Olomouce. Svou polohou – na okraji lesa – vzdáleném od centra města do 900 m, přímo vybízí ke strávení nejen příjemné a klidné dovolené uprostřed krásné moravské přírody, ale je vhodný i pro krátkodobé služební pobyty.

Příznivcům turistiky se zde naskýtá plné vyžití v každém ročním období a pro cyklisty je k dispozici mnoho cyklotras.

Penzion nabízí jak ubytování v útulně vybavených pokojích penzionu, tak stravování ve stylově zařízené restauraci a salonek k pořádání různých společenských akcí.

Samozřejmostí je parkování automobilů před penzionem na vlastním oploceném parkovišti i uskladnění Vašeho bicyklu v objektu penzionu.

Lage:

Penzion Na kiosku nabízí řadu možností jak si zpříjemnit pobyt, odreagovat se, aktivně odpočinout a příjemně relaxovat. Okolí nabízí ideální podmínky pro nejrůznější sportovní aktivity, kratší či delší procházky, různé turistické akce a cyklistické i pěší výlety.

Unterkunft:

Nabízíme možnosti ubytování v 1-2 lůžkových pokojích, každý pokoj má své sociální zařízení (WC+sprcha), TV a bezdrátové WiFi připojení k internetu.
Nástup na pokoj je možný v době od 15,00 - 22,00 hodin. V den odjezdu je nutné opustit pokoj do 10,00 hodin.

Snídani lze dohodnout individuálně.

Samozřejmostí je parkování automobilů před penzionem na vlastním oploceném parkovišti i uskladnění Vašeho bicyklu v objektu penzionu.

Verpflegung:

Restaurace Vám nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí s kapacitou 45 míst. K dispozici je posezení na zahrádce u altánku a dětské hřiště.

Otevřeno je duben až říjen denně od 15h.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz