Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Penzion Trámky

Vikýřovice


Penzion Trámky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Trámky nabízí svým hostům ubytování v jedenácti útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Penzion patří v této oblasti mezi nejoblíbenější penziony. Jeseníky jsou nádherné a čisté hory, které ještě nejsou zaplaveny davem turistů. Ideální pro letní i zimní rekreaci. Penzion Trámky leží ve Vikýřovicích v blízkosti města Šumperk a Velké  Losinya nabízí tak ubytování v Jeseníkách v oblasti Šumperk a Šumpersko.útulných pokojích. Možnost využití apartmánového pokoje s kapacitou 6 osob. Možnost využití apartmánového pokoje s kapacitou 6 osob.

Jeseníky jsou nádherné a čisté hory, které ještě nejsou zaplaveny davem turistů. Ideální pro letní i zimní rekreaci. Penzion Trámky leží ve Vikýřovicích v blízkosti města Šumperk a Velké  Losinya nabízí tak ubytování v Jeseníkách v oblasti Šumperk a Šumpersko.

Penzion Trámky nabízí nejen ubytování (Jeseníky), ale mnohem více. Můžete u nás uspořádat svatby a oslavy nebo můžete využít náš velký salónek ke školení či semináři. Rádi a ochotně vám vyjdeme vstříc.

Unterkunft:

Všechny pokoje jsou vybaveny satelní televizí, minibarem, domácím telefonem, pracovním stolem a WIFI připojením k internetu. V koupelnách nechybí základní hygienické potřeby a vysoušeč vlasů.

Verpflegung:

Restaurace Trámky je otevřena sedm dní v týdnu s nabídkou vynikajícího á la carte menu, pizzou z pece vytápěné dřevem a výběrem ze dvou druhů poledního menu.Pokud si budete přát, sestavíme Vaše vlastní menu (předkrm, polévka, hlavní chod, dezert).

Pochutnat si také můžete na několika druzích skvělého piva a vína z rodinných vinařství - Libor Veverka, Vydařilý - Mutěnice, Kyjovská vína Spielberg.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz