Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Pardubický > Mistrovice > Vila Mistrovice

Vila Mistrovice

Mistrovice


Vila Mistrovice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Vila Mistrovice se nachází se v blízkosti města Jablonné nad Orlicí v obci Mistrovice. Přijeďte si užít Vaši dovolenou do Orlických hor do zrekonstruované Vily Mistrovice. Vila nabízí komfortní ubytování s dostatečným soukromím až pro 12 osob. Našimi hosty jsou celé rodiny nebo jen přátelé, kteří si chtějí užít společnou dovolenou.

Třípatrová vila se nachází v centru obce Mistrovice, která leží 3,5 km od města Jablonné nad Orlicí. V zahradě, která patří k ubytování, je pro hosty připraveno venkovní posezení s možností grilování.

K uschování kol či lyžařského vybavení slouží uzamykatelná místnost. Během Vašeho pobytu můžete zažít mnoho dobrodružství. Pro Vaše výlety je v okolí velké množství cyklostezek a turistických tras, jež Vás zavedou za historií a přírodními zajímavostmi, které Orlické hory nabízí. V zimním období můžete poznávat okolí na desítkách kilometrů upravených běžeckých tras či využít služeb lyžařských areálů.

Možnost parkování na otevřeném pozemku (2 parkovací místa). Další možnost parkování je hned v těsné blízkosti pod pozemkem.

Unterkunft:

V přízemí je vybavená kuchyňská linka (lednice s mrazicím boxem, plynový sporák, trouba s grilem, mikrovlnná trouba, myčka, automatická pračka, rychlovarná konvice, překapávač, toustovač, topinkovač a základní kuchyňské vybavení). Jídelna se společenskou místností (TV, satelit, wi-fi, dětský kout). Z jídelny je vstup na balkon s výhledem do zahrady.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz