Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Pardubický > Mladoňovice > Penzion Lipina

Penzion Lipina

Mladoňovice


Penzion Lipina
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Rodinný Penzion Lipina se nachází ve Východních Čechách na úpatí Železných hor v obci Mladoňovice. Přijeďte prožít krásnou a klidnou dovolenou či víkend do místa obklopeného lesy, lípami … jednoduše skvostnou přírodou!

Penzion Lipina je zaměřený především na agroturistiku, jelikož je situován v bezprostřední blízkosti rodinné Farmy Lipina. Můžete nahlédnout do chodu této farmy, a poznat tak do té doby pro Vás některá tajemství.

Rodinný Penzion Lipina se nachází ve stejnojmenné části obce Lipina, vzdálené 10 km od Chrudimi a 9 km od Sečské přehrady.

Rekonstrukcí zemědělské usedlosti vznikly čtyři apartmány – tři se společným vchodem, jeden s vchodem samostatným. Tím je umožněno trávit zde společnou dovolenou s přáteli, širší rodinou nebo se známými.

Lage:

Stolní tenis - V areálu penzionu se nachází místnost s mobilním, pingpongovým stolem, který je možno za pěkného dne přesunout ven.

Půjčovna kol - Svoji dovolenou můžete zpestřit cyklistickým výletem po rozsáhlé síti cyklistických stezek s nádhernými přírodními scenériemi, která se nachází necelé 2 kilometry od penzionu. K vypůjčení nabízíme 2 pánská kola, 2 unisexová horská kola a dvě dětská kola.

Multifunkční hřiště - Po dobu vašeho pobytu můžete využít multifunkční hřiště s čarami pro volejbal, badminton a streetball. Samozřejmě můžete hřiště využít i k jiným hrám.

Unterkunft:

Nabízíme Vám ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu v blízkosti rodinné Farmy Lipina. Ubytování je možné ve 4 apartmánech s kapacitou až 20 lůžek. Parkování zajištěno.

Každý apartmán má vlastní plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V celém penzionu je možnost připojení k internetu pomocí Wi-Fi. V případě zájmu je možné přidat do apartmánu dětskou postýlku.

Verpflegung:

Každý apartmán je vybaven vlastní, plně zařízenou kuchyňskou linkou s varnou deskou, troubou a lednicí. Kromě vlastní přípravy jídel je po domluvě možné využít ke snídani či večeři Multifunkční místnost v areálu Farmy Lipina. Objednání čerstvého pečiva či koláčků ke snídani není problém.

Při večerním posezení u kvalitního vína či piva Vám můžeme nabídnout Čerstvý lipinský sýr vyrobený z našeho mléka.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz