Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Pardubický > Pardubice > Penzion U Kohoutka

Penzion U Kohoutka

Pardubice


Penzion U Kohoutka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion U Kohoutka, který se nachází přímo v centru města Pardubic nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích. Parkování je možné přímo před penzionem. MHD se k nám dopravíte linkou č. 9, zastávka je přímo před penzionem.

V Pardubicích jsou krásné a dlouhé cyklostezky. Možnost veřejného bruslení na zimním stadionu. Pardubice hrají tipsport extraligu v ledním hokeji, takže se můžete jít podívat na hokej..

Nedaleko penzionu nalezneme aquapark, kde se můžete jít vykoupat, jezdit v tobogánu, ale i relaxovat a jít si zaposilovat. Velmi zajímavá je také Velká pardubická nebo například proslulá Zlatá přilba na kterou se jezdí dívat lidi z celého kouta ČR, ale i také ze zahraničí. Více informací Vám rádi sdělíme na recepci.

Noční život v Pardubicích je velice pestrý. Veškeré dění se odehrává nedaleko našeho penzionu na Pernštýnském náměstí.

Lage:

Nedaleko Pardubic se nachází známá Kunětická hora. V okolí naleznete mnoho rozhleden, zámků, muzeí, ...

Unterkunft:

 Každý pokoj má sociální zařízení, televizi, wifi.

Verpflegung:

Penzion má vlastní restauraci s terasou. Podávají se zde jídla české kuchyně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz