Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Pardubický > Strakov > Hájenka Kozlov

Hájenka Kozlov

Strakov


Hájenka Kozlov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmán Hájenka Kozlov se nachází v nově zrekonstruované hájovně městských lesů ležící na samotě v lokalitě Kozlovský kopec. Ubytování ve čtyřlůžkovém apartmánu s možností tří přistýlek. Vzhledem ke svému umístění uprostřed nádherné přírody je objekt naprosto ideální pro milovníky přírody a vyznavače outdoorových aktivit.

V bezprostředním okolí hájovny jsou upravovány běžkařské tratě. V 5 km vzdálené České Třebové je lyžařský areál, krytý plavecký bazén a lanové centrum. 10 km vzdálená Litomyšl nabízí celý koktejl sportovních a kulturních aktivit. V areálu je dětské hřiště, bazének a  venkovní posezení.

 

Lage:

Hájenka se nachátzí na samotě v lokalitě Kozlovský kopec v nadmořské výšce 600 m. Kolem objektu vedou turistické cesty, cyklotrasy a v zimním období strojově upraviované běžecké tratě. Navazující lesní komplexyplné hub jsou ideální pro milovníky přírody a vyznavače outdoorových aktivit.

Unterkunft:

V přízemí apartmánu je společenské místnost s krbovými kamny, plně vybavenou kuchyňkou a sociálním zařízením. V prvním patře jsou dvě ložnice (1. průchozí 3+1, druhá 1+2).

Verpflegung:

Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyňka.

Možnost stravování v okolí – Chata Maxe Švabinského (1,5 km), Česká Třebová (7 km), v obci Semanín (3 km) je obchod a hospoda bez kuchyně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz