Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Pardubický > Strakov > Hájenka Strakov

Hájenka Strakov

Strakov


Hájenka Strakov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hájenka Strakov se nachází na okraji malebné obce Strakov vzdálené čtyři kilometry od Litomyšle. Ubytování je ve třech dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Ve dvou pokojích je možnost přistýlky (celkem 8 míst). Pro všechny pokoje je plně vybavená společná kuchyňka.

Tato dispozice umožňuje jak pronájem jednotlivých pokojů samostatně, tak i celého apartmánu najednou. V přízemí objektu je možno po dohodě zapůjčit zasedací místnost (cca 12 míst). Součástí objektu je uzavřený dvůr pro parkování, venkovní posezení, dětské hřiště, venkovní bazének a úschovna kol.

Prožijte ideální dovolenou v místě, které snoubí klid přírody s kulturou, moderní architekturou a množstvím sportovních aktivit nedaleké Litomyšle.

Lage:

Litomyšl (4 km) – město historie, sportu, kultury a moderní architektury. Renesanční zámek s více než osmi tisíci originálními sgrafity a stálou expozicí soch Olbrama Zoubka (od roku 1999 památka UNESCO). Téměř 500 m dlouhé náměstí s gotickou radnicí a řadou renesančních i barokních domů. Unikátní muzeum s nástěnnými malbami českého umělce Josefa Váchala –Portmoneum. Moderní architektura – Klášterní zahrady, nábřeží řeky Loučné, autobusové nádraží,Nový kostel,krytý plavecký bazén,sportovní areál Černá hora,III. základní škola apod. Lázně ducha – operní festival Smetanova Litomyšl, Mladá Smetanova Litomyšl, Toulavcovy. Prázdninové pátky, Majáles, Středa, hudby Vám třeba, výstavy, koncerty divadelní představení , digitální kino. Sport – krytý plavecký bazén, koupaliště, bowling, squash, tenis, zimní stadion, motokáry. 

Česká Třebová (13 km) – město sportu a turistiky, naučné stezky, SKI areál Přívrat(sjezdovka 560 m),SKI areál Peklák (sjezdovka 800 m), lanové centrum,Sportovní areál „HORY“a Kozlovský kopec - pravidelně upravované běžkařské tratě, krytý plavecký bazén,zimní stadion. 

Polička  (22 km) – rodiště Bohuslava Martinů, městské opevnění,hrad Svojanov.

Vysoké Mýto (20 km) –  www.vysoke-myto.cz -  největší čtvercové náměstí v Čechách,expozice Carrosserie Sodomka,autodrom

Unterkunft:

Každý pokoj je vybaven TV, v celém objektu je možnost wi-fi připojení zdarma. Jedná se o ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením pro každý pokoj. První pokoj má manželskou postel a druhou plnohodnotnou postel jako přistýlku.Druhý pokoj má dvě samostatná lůžka amožnost přistýlky a třetí pokoj má dvě samostatná lůžka. Centrálním schodištěm je zajištěn přístup k ubytovacím pokojům a společné kuchyňce. Pokoje jsou vybaveny stolem a dvěma židlemi, nočními stolky a vestavěnou šatní skříní včetně botníku. V kuchyňce se nachází plně vybavená kuchyňská linka s elektrickým vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou, elektrickou varnou konvicí a kuchyňským mobiliářem. Dále je zde k dispozici šestimístný jídelní stůl.

Verpflegung:

Součástí ubytovny je plně vybavená kuchyňka. Možnost stravování a nákupu potravin v okolí: Motorest Janov (2 km), Litomyšl (4 km), v obci Strakov je v provozu hospoda bez kuchyně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz