Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Česká Bříza > PENZION STARÝ PIVOVAR

PENZION STARÝ PIVOVAR

Česká Bříza


PENZION STARÝ PIVOVAR
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Zrekonstruovaný rodinný penzion v duchu starého pivovaru se nachází v blízkém okolí Plzně v krásném prostředí lesů, v údolí říčky Třemošenky, obklopen skalnatým masivem.

V rodinném penzionu Starý Pivovarna Vás čeká pohodlné ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou klimatizovány. U objektu je zdarma k dispozici parkování,dětské hřiště, uzavřená zahrada, možnosti stanování, grilování, posezení u ohně.

V ceně ubytování je internet WiFi, dětská postýlka, dítě do 3 let zdarma. Můžete si s sebou přivést i svého zvířecího miláčka.

Lage:

V letních měsících je možné využít bazénu se solárním ohřevem vody nebo koupání v nedalekém cca 300m vzdáleném přírodním koupališti. Pro milovníky přírody jsou připravené turistické a cykloturistické stezky, houbaření, nedaleko je i golfové hřiště.

Unterkunft:

Ubytovací kapacity jsou realizovány ve čtyřech dvoulůžkových pokojích. Dva pokoje mají sociální zařízení vlastní v podkroví je pro 2 pokoje sociální zařízení společné.Pokoje jsou klimatizovány. K dispozici je kuchyňský kout a společenská místnost, která zároveň slouží k pořádání menších konferencí a oslav.

Verpflegung:

K dispozici plně vybavený kuchyňský kout, lednice, mikrovlnka, el. trouba.el. varná deska, konvice,... Venkovní možnost grilování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz