Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Česká Bříza > Zámecký statek Býkov

Zámecký statek Býkov

Česká Bříza


Zámecký statek Býkov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Citlivá rekonstrukce tohoto památkově chráněného objektu přinesla zachování jednoho z mála statků postavených v selském baroku. Tento dvůr byl postaven v r. 1703 Svatým řádem cisterciánů pod tvůrčím úsilím opata Plaského kláštera Evžena Tyttla. Předposledním vlastníkem byl kancléř Václav Kliment, kníže von Metternich. Objekt byl koupen ve zcela zchátralém stavu. Po 3 letech náročné rekonstrukce se však majiteli podařilo tuto stavbu zrenovovat a zachovat tak vzácnou historickou stavbu nejen pro budoucí naše, ale i evropské generace.  Tento objekt se nalézá uprostřed nedotčené přírody v nádherné lesnaté krajině, která je opravdovým rájem pro milovníky dovolené v přírodě.

 

Hotelové služby:

Celý kolektiv pracovníků Zámeckého statku Býkov je připraven svými službami zajistit co nejpříjemnější pobyt našich hostů a zajistit všechny uvedené suižby.

Zámecký statek Býkov zajišťuje následující služby: Sauna, Moderně vybavené fittnes studio, Whirpool, Masáže (nutno objednat předem), Wifi Internet připojení ve všech společných prostorách a v některých pokojích, Denní úklid, Děti a domácí mazlíčci vítáni, parkoviště bez poplatků

Lage:

Navštívit lze letecké muzeum Zruč, evropský unikát „Cervene jezírko„ Hromnice či metropoli západočeského kraje Plzeň. Na letišti Plasy, vzdáleném pouze 8 km, je možno pronajmout letadlo na vyhlídkové lety a vychutnat si tak pohled na malebnou krajinu Plzeňska.

Unterkunft:

Zámecký statek Býkov nabízí ubytování ve 35 komfortních pokojích:

                       • 11 jednolůžkových pokojů

                       • 12 dvoulůžkových pokojů

                       •  5 čtyřlůžkových pokojů

                        • 2 pětilůžkové pokoje

Z toho jsou 3 pokoje pro tělesně postižené.

Všech 35 pokojů nabízí následující vybavení:

- koupelnu se sprchovým koutem či vanou, WC

- část pokojů je vybavena TV, telefonem a internetovým připojením

Cena pokoje zahrnuje snídani, DPH a místní poplatky.

 

Verpflegung:

 V hotelové restauraci můžete ochutnat zvěřinu, ryby, steaky, kuřecí a vepřové maso, těstoviny, saláty, bezmasá a dětská jídla.

Srdečně Vás zveme na hodování  a speciality. V prostorách „Černé kuchyně„ můžete okusit staročeská jídla, ve vinárně pak jídla středověká. Při pěkném počasí lze posnídat na terase a vychutnat si pohled na nedotčenou krajinu.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz