Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Domažlice > Hotel Sádek

Hotel Sádek

Domažlice


Hotel Sádek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Nově zrekonstruovaný Horský hotel Sádekse nachází uprostřed malebné vesničky Díly v samém srdci horního Chodska. Obec Díly leží na území přírodního parku Český les, nedaleko jeho nejvyššího vrcholu Čerchova.

V současné době poskytuje hotel Sádekubytování o celkové kapacitě 50 lůžek. Recepce je hlavním centrem provozu hotelu. Pracovníci recepce Vám rádi pomohou s objednávkou taxi, odesláním faxu, připojením k Wifi internetu.

Od začátku roku 2009 je pro hosty k dispozici wellness a infra Sauna.

Lage:

Sportovní vyžití v hotelu a okolí: V areálu hotelu je fitness, tenisové kurty, fotbalové hřiště (300 m) - kuželna (150 m). Půjčovna horských kol, jízda na koni, cykloturistika, rybaření, letní koupaliště a krytá tenisová hala v Klenčí pod Čerchovem. Krytý bazén v Domažlicích, krytý bazén s tobogánem ve Waldmünchenu, vyznačené turistické trasy.

Lyžařské a běžecké tratě, lyžařská sjezdovka (přeshraniční lyžařská oblast Čerchov - Gibacht).

Unterkunft:

Celková kapacita Horského hotelu Sádekje 50 lůžek. Z toho 4 apartamenty po 3 lůžkách a 19 pokojů po 2 lůžkách.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevným televizorem a Wifi internetem. Samozřejmostí je též bezbariérový přístup, bazbariérový vstup na WC a osobní výtah do všech pater.

Verpflegung:

K dispozici je restaurace (50 míst), Formanka (18 míst), salonek (18 míst), Bar (18 míst), Terasa (30 míst). Snídaně jsou připravovány ve formě švéských stolů a jsou zahrnuty do ceny ubytování.

Všechny společenské prostory jsou klimatizovány. Při příznivém počasí v letní sezoně můžete využít restaurační terasu, kde Vám bude nabídnut stejně široký sortiment jídel a nápojů jako v hotelové restauraci.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz