Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Kašperské Hory > Hotel Srní a depandance Šumava

Hotel Srní a depandance Šumava

Kašperské Hory


Hotel Srní a depandance Šumava
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Celé území, ve kterém se Hotel Srní nachází, bylo díky jedinečné flóře a fauně vyhlášeno Národním parkem Šumava.

Náš hotel nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek. Nejdříve si můžete zaplavat v krytém vyhřívaném bazénu, po té využít naší sauny/páry nebo bowling. Pokud dáváte přednost pohybu na čerstvém vzduchu, máte možnost zapůjčit si horské kolo a vyzkoušet některou z místních cyklostezek.

Ubytovací kapacita hotelu, skládající se ze dvou propojených budov, prošla komplexní rekonstrukcí. K dispozici je 72 dvoulůžkových pokojů, 6 dvoulůžkových a 13 třílůžkových apartmá typu suite (vzájemně oddělené místnosti ložnice a obývacího pokoje), vše s možností přistýlky.

V objektu hotelu je zdarma k dispozici hotelové parkoviště.

Lage:

Pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou v zachovalé přírodě s čistým vzduchem, průzračnými jezery a zdravými lesy, je Šumava kolem Srní dokonalým místem pro odpočinek.

Unterkunft:

Součástí každého pokoje je kompletní hygienické zařízení se sprchovým koutem, barevný televizor se satelitním příjmem, telefon a rádio. Většina pokojů má balkón.

V ceně ubytování je také, plavecký bazén, sauna/pára, wifi.

Verpflegung:

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou teplých a studených bufetů. Oběd lze vybrat ze třech druhů jídel nebo formou á la carte, večeře lze objednat formou á la carte nebo výběrem z teplého bufetu.

K dispozici je jídelna s kapacitou 150 míst, restaurace - 60 míst, snack bar - 50 míst, vinárna - 40 míst a v letním období letní terasa.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz