Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Kašperské Hory > Pension Kašperk

Pension Kašperk

Kašperské Hory


Pension Kašperk
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Tento příjemný pension naleznete v Kašperských Horách, městečku, usazeném v malebné krajině panenské Šumavy. Díky pestré zlatokopecké a sklářské historii a jeho atraktivní poloze je dnes město žádaným turistickým cílem.

Pension nabízí 14 standardně zařízených a prostorných 2-3 lůžkových pokojů s možností přistýlky a 3 apartmány. Každý pokoj je zařízen kvalitním nábytkem s dostatečným úložným prostorem, malou, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí, dvěma plotýnkami a rychlovarnou konvicí (mycí prostředky na nádobí, utěrky apod. - nejsou k dispozici), a dále pak koupelnou se sprchovým koutem. Na každém pokoji je k dispozici SAT TV a WiFi připojení k internetu, samozřejmostí je ložní prádlo a ručníky. Pokoje i apartmány jsou nekuřácké, tak jako celá budova pensionu.

Prostorem, kde můžete trávit svůj volný čas, je společenská místnost v přízemí pensionu. K dispozici je zde kulečník, stůl s židlemi a TV s křesílky. Tuto místnost lze využít také jako konferenční salonek, který je vhodný pro pořádání menších jednání a vzhledem k velkému počtu oken je pro tento účel také dostatečně světlý.

Vzhledem k tomu, že v pensionu není jiná možnost než vlastního stravování, můžete využít kvalitních služeb přilehlého Parkhotelu Kašperské Hory a dokoupit si snídani, polopenzi nebo nebo ochutnat pokrmy z jídelního lístku hotelové restaurace.

Co se týká dalších poskytovaných služeb, pension Kašperk úzce spolupracuje s Parkhotelem Kašperské Hory, který se nachází v jeho těsné blízkosti. Díky této spolupráci mohou hosté pensionu využívat „ jako jediní z okolí“ většinu služeb tohoto hotelu, některé zcela zdarma. Jedná se například o: Hotelový park s terasou, lehátky a tenisovým kurtem s umělým povrchem, lázeňské procedury (perličkové koupele, bylinná pára, zábaly, masáže), speleoterapii v hotelové jeskyni, půjčování horských kol a lyží, půjčování parkových her – kriket, petang, badminton, půjčování společenských her, hotelovou prádelnu, atd.

 

Lage:

Pension dnes láká turisty především krásným okolím a četnými možnostmi sportovně turistického vyžití, které skýtá Národní park Šumava. Pěší turistika, cykloturistika, lyžování sjezdové a především běžecké, splouvání toků řek, a řada dalších aktivit, možnost ubytování v samém centru přírodních scenérií, to vše ocení aktivní a rekreační sportovci, rodiny s dětmi a v klidnějších měsících především senioři. Přírodní atraktivity doplňuje možnost navštívit řadu historických nebo duchovních památek. Za zmínku stojí mohutný hrad Kašperk se zříceninou Pustého hrádku, trojice významných kostelů nebo malebná renesanční budova radnice. Hodnotné sbírky a zajímavé expozice jsou instalovány v Muzeu Šumavy, Muzeu motocyklů, pivovarnictví a českých hraček. Kašperské Hory jsou centrem, kde si každý najde své oblíbené místo nebo zajímavou akci k trávení volného času. O kulturu a zábavu v okolí, jakož i v hotelu samém, není nouze v průběhu celého roku.

Unterkunft:

Pension Kašperk nabízí 14 standardně zařízených a prostorných 2-3 lůžkových pokojů s možností přistýlky a 3 apartmány. Každý pokoj je zařízen kvalitním nábytkem s dostatečným úložným prostorem, malou, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí, dvěma plotýnkami a rychlovarnou konvicí (mycí prostředky na nádobí, utěrky apod. - nejsou k dispozici), a dále pak koupelnou se sprchovým koutem. Na každém pokoji je k dispozici SAT TV a WiFi připojení k internetu, samozřejmostí je ložní prádlo a ručníky. Pokoje i apartmány jsou nekuřácké, tak jako celá budova pensionu.

Verpflegung:

Vzhledem k tomu, že v pensionu není jiná možnost než vlastního stravování, můžete využít kvalitních služeb přilehlého Parkhotelu Kašperské Hory a dokoupit si snídani, polopenzi nebo nebo ochutnat pokrmy z jídelního lístku hotelové restaurace.

Hotelová lovecká restaurace nabízí komfortní posezení s příjemnou atmosférou a profesionální obsluhou. Restaurace nabízí pokrmy mezinárodní i tradiční české kuchyně, zvěřinové speciality a vegetariánské, dietní i dětské pokrmy. K vychutnání kulinářského zážitku přispěje také nabídka kvalitních moravských i zahraničních vín.

Hotelová vinárna je důmyslně umístěna ve sklepních prostorách původního pivovaru ze 13. století a okouzlí Vás svými překrásnými klenbami a dobovou atmosférou. Vinárna, která nabízí široký výběr moravských vín, je otevřena pouze při větší obsazenosti hotelu (informace obdržíte na recepci hotelu). Ve vybraných termínech je vinárna doplněna živou hudbou a je samozřejmě přístupna i široké veřejnosti.

Vinárna je také ideálním místem pro konání různých gastronomických akcí pro firmy a uzavřenou společnost.  




© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz