Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Kdyně > Na Kobyle, Steak house a penzion

Na Kobyle, Steak house a penzion

Kdyně


Na Kobyle, Steak house a penzion
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Restaurace a penzion „Na Kobyle” se nachází na konci města Kdyně, vzdáleného cca 10 km od Domažlic a 7 km od hranic s Německem, s vynikající dopravní dostupností. Kromě výborné kuchyně a romantického prostředí penzion nabízí ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s jedinečnou atmosférou.

Celý areál „Na Kobyle” dýchá jedinečnou atmosférou, kterou umocňuje originální italská pec na dřevo. Návštěvníci mohou navštívit restauraci s vynikajíci gastronomií, nebo využít služeb penzionu s nově zařízenými pokoji. V letních měsících je uvnitř areálu k dispozici příjemné venkovní posezení. Naší snahou je poskytovat návštěvníkům služby na nejvyšší možné úrovni. Pro návštevníky je v celém areálu k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu, parkoviště a pro nejmenší návštěvníky jsme právě vybudovali v blízkosti letní terasy dětské hřiště.

V bezprostřední blízkosti penzionu je parkoviště s 25 parkovacími místy, parkování je možné i ve zděných garážích.

Unterkunft:

K dispozici je 8 pokojů s maximální celkovou kapacitou 25 osob včetně přistýlek. Každý pokoj je vybaven barevným LCD televizorem se satelitními programy, sociálním zařízením se sprchou a WC. V celém objektu restaurace a penzionu je k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu.Verpflegung:

Snídani si hosté objednají vždy den předem u číšníka v restauraci. Široká nabídka jídel a specialit. STEAKY - extra SPECIALITA restaurace, která také nabízí velký výběr výrobků studené a teplé kuchyně. 


© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz