Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Kralovice > Hotel BEROUNKA

Hotel BEROUNKA

Kralovice


Hotel BEROUNKA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel v malé obci Liblín, která leží v krásném údolí na soutoku řek Střely s Berounkou v chráněné krajinné oblasti Horní Berounka, se nachází 100 m od řeky nedaleko důležitého mostu spojujícího okresy Plzeň-sever a Rokycany. 

Vedle pohodlného ubytování ve standartně vybavených pokojích nabízí hotel další doprovodné služby, skvělou gastronomii, široké možnosti kulturního i sportovního vyžití.

Hotel Berounka je připraven Vám poskytnout vhodné podmínky k uspořádání firemních akcí, seminářů, školení, narozeninových akcí, oslav či svateb.

Pokud zavítáte na Liblíně do Sportovního areálu Berounka nebo do Country stodoly, pak jste rovněž našimi hosty.

Lage:

Liblín leží v klínu zalesněných strání na soutoku řek Střely a Berounky. Svou jedinečnou polohou v snadno přístupném údolí řeky se stal výchozím místem mnoha vodáků. Jedno z nejkrásnějších míst v povodí Berounky, kde se střídají tiché partie s divokou romantikou strmých stěn úzkého a hlubokého údolí řeky, zobrazené v knihách Oty Pavla i v obrazech malíře Marko Čermáka. Pobyt nabízí možnosti turistických vycházek k mnoha historickým či přírodním zajímavostem, přes rybolov, houbaření i koupání.

Tipy na výlet: Libštejn, Krašov, Mariánská Týnice, Manětín, Rabštejn nad Střelou, Křivoklát, Kaceřov, Plasy, Žebrák, Točník aj.

Unterkunft:

Hotel Berounka nabízí k ubytování:   9 dvoulůžkových pokojů (některé s možností přistýlky) 7 třílůžkových pokojů 1 čtyřlůžkový pokoj

- maximální kapacita:  48 lůžek


Vybavení pokojů

- každý pokoj má standartní vybavení:

TV telefon (interní hovory) koupelna se sprchovým koutem WC internetové připojení Wi-Fi

Verpflegung:

Snídaně:

výběr ze 6-ti druhů snídaní (jednotlivci) rautový systém (skupiny, akce) čas snídaně dle přání hosta


Obědy:

každý den 2 hotová jídla (cena cca 65,- Kč), výdej 11:00 - 14:00 ostatní ala carte


Večeře:

pasant - ala carte hoteloví hosté - v rámci penze hotová jídla dle výběru


Ostatní:

slavnostní menu (promoce, výročí apod.) coffeebreaky svačiny balíčky na cestu příprava rautového stolu či banketní hostiny pro nás není překážkou klademe důraz na čerstvost použitých surovin a nabízených jídel dodržování veškerých hygienických norem a systému HACCP možnost platit stravenkami Sodexo pass
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz