Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Plzeň > Hotel ASTORY

Hotel Astory

Plzeň


Hotel Astory
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

A-Story hotel nabízí ubytování v 31 prostorných a stylových pokojích, které Vás překvapí příjemnou atmosférou a originálním design nábytkem navrženým speciálně pro hotel A-story. Pro Vaše pohodlí jsou pokoje vybaveny LCD televizorem, telefonem s přímou volbou, internetovým připojením, minibarem, sejfem a individuálně ovládanou klimatizací. Hotel se nachází v blízkosti fotbalového, zimního a plaveckého stadionu.

Lage:

Metropole Plzeňského kraje nabízí vše, co potřebuje návštěvník ke spokojenému pobytu: velké množství památek, muzeí, divadel, galerií, velkou zoologickou a botanickou zahradu, atraktivní rekreační místa v přírodě, možnosti pro sportovní aktivity a v neposlední řadě spoustu příležitostí k ochutnání slavného plzeňského piva.

Verpflegung:

V přízemí A-Story Hotelu mohou hosté využívat služeb restaurace CABINET - RESTAURANT a kavárny BOUTIQUE - CAFÉ. Součástí komplexu je také DOLCE VITA club.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz