Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Plzeň > Hotel VICTORIA

Hotel VICTORIA

Plzeň


Hotel VICTORIA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Victoriaje vyhledáván a oblíben především pro zdařilé spojení kvalitních služeb a stylové interiérové architektury. Hotel Victoria nabízí ubytování v 62 útulně zařízených pokojích a apartmánech různých velikostí.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Hosté mohou využít fitness, saunu, masáže nebo si mohou zahrát billiard či půjčit kolo.

Parkovat lze před hotelem nebo na 100 m vzdáleném hlídaném parkovišti.

Lage:

Blízké okolí Plzně poskytuje rozmanité rekreační příležitosti. K návštěvě zvou nedaleké západočeské lázně (Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně), v opačném směru Národní park Šumava, zámek Kozel, zřícenina hradu Radyně, klášter v Plasích, v létě Hracholuská přehrada včetně projížďky lodí.

Unterkunft:

Každý z pokojů má kompletní sociální zařízení, kabelovou televizi, rádio, ledničku a telefon s přímou volbou, 10 pokojů má balkon. V několika pokojích je k dispozici trezor. Pro náročnější klienty je připraveno pět apartmá, hotel nabízí také nekuřácké pokoje.

Verpflegung:

Stravovací služby zajišťuje klimatizovaná restaurace a bar s celodenním provozem. Nabízí klidné posezení s nezaměnitelnou atmosférou a je navštěvována především díky bohatému výběru zajímavých pokrmů a (v neposlední řadě) příjemné a ochotné obsluze. Snídaně jsou realizovány formou studeného a teplého bufetu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz