Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Plzeň > Parkhotel Congress Center Plzeň

Parkhotel Congress Center Plzeň

Plzeň


Parkhotel Congress Center Plzeň
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung: Parkhotel Congress Center Plzeň ist das neue moderne Hotel in Pilsen mit komplexen Diensten. Das Hotel befindet sich in der gemütlichen Umgebung südlich vom Stadtzentrum. Situierten Borský Parkanlagen.Das Stadtcentrum und der Kommerzielbereich sind leicht erreichbar. Das Parkhotel mit gesamter maximallen Kapazität von 310 Betten in 150 Zimmern. Strukture der Hotelzimmern: 139 Einzelzimmer oder Doppelzimmer, 4 Junior Suite, 2 Business Suite und 5 Appartmenten. Die Hotelzimmer sind mit dem Badezimmer mit der Badewanne bzw. Mit der Dusche, WC, TV-SAT, Telefon mit Geradwahl, Minibar, Tresor und Internetanschluss ausgestattet.
Lage:

U hotelu je připraven: venkovní vyhřívaný bazén s barem v krásném prostředí Borského parku, 10 tenisových dvorců s antukovým povrchem, hotelové fitness, které uvolní adrenalin z Vašeho těla, hotelová sauna s infrazářením, která Vás prohřeje v zimních měsících a hotelový masér, který zase Vašemu tělu učiní potěšení po náročném dni.

Unterkunft:

Struktura hotelu poskytuje 136 dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů, 11 bussines suite, 2 family suite a 1 prezidentský apartmán. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou kombinovanou se sprchou, WC, TV-SAT (40 světových programů včetně japonských TV a rádia), telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, bezplatné Wi-Fi a VLAN.

Verpflegung:

V hotelu se nachází Emporiorestaurant, kde jsou podávány pokrmy širokého spektra evropských specialit, dále pak vinárna, která nabízí klasickou českou kuchyni spolu s vybranou moravskou i světovou vinotékou. Denně je možné občerstvení v Lobby baru se skvostnou vyhlídkou do Borského parku.
V letních měsících pravidelně grilujeme speciality na dřevěném uhlí na terase s působivou vyhlídkou do parku.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz