Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Plzeňský > Plzeň > Pension Antica

Pension Antica

Plzeň


Pension Antica
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Pension Antica se nachází v centrální městské zástavbě západočeské metropole.

Pro hosty jsou připraveny účelově vybavené třílůžkové a dvoulůžkové pokoje,  které dle potřeby upravujeme na jednolůžkové. Standardním vybavením pokojů je TV, satelit, rádio, možnost připojení k internetu (kabel/WIFI) a vlastní sociální zařízení se sprchou.

Snídaně je zahrnuta v ceně. Čas podávání snídaně: 8 - 10 hod., v případě větších skupin je možno čas upravit (nutno domluvit předem).

Dle předchozí domluvy možno připravit snídaňový balíček.

Recepce je otevřena denně a je schopna poskytnout kancelářské služby (kopírka, tiskárna).

Lage:

 Tipy pro sportovce: v dosahu městské dopravy značené stezky pro pěší, naučné stezky, možnosti koupání, rybaření a vodních sportů (Bolevecké rybníky, Borská přehrada), plavecký areál Slovany s vodními atrakcemi, Škodaland, skatepark, cyklostezky po městě i okolí (napojení v blízkosti pensionu), minigolf. Do třiceti minut jízdy 3 golfová hřiště s 18 jamkami: Alfrédov, Darovanský dvůr (nabízí též jízdu na koni a wellness), GolfPark Plzeň - Dýšiná.

Tipy pro milovníky kultury a historie: množství památek, historické podzemí, divadla, muzea, výstavy, nejrůznější akce pořádané městem (divadelní a hudební festivaly, historické víkendy, řemeslné trhy atd.), které se většinou konají v centru Plzně.

Tipy pro rodiny s dětmi: interaktivní projekt Techmánie, Muzeum strašidel, Muzeum loutek, Dům pohádek, ZOO s DinoParkem, AquaZoo Kollárova ulice.

Tipy na výlety do blízkého okolí: zámek Kozel, hrad Radyně, městečko Manětín (perla baroka Západních Čech), Plasy (klášter a hrobka Metternichů), Kladrubský klášter, Konstantinovy Lázně.

Unterkunft:

Pension Antica má 12 pokojů, třílůžkové a dvoulůžkové. Dle potřeb hostů lze pokoj upravit na jednolůžkový; poplatek za nadbytečné lůžko/lůžka se neúčtuje.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC se sprchou, TV, satelitem, rádiem a kabelovým/WIFI připojením k internetu.

Verpflegung:

Pension má vlastní restauraci, ve které se podávají snídaně (formou bufetu nebo částečně servírované).

Restaurace momentálně prochází rekonstrukcí, po jejímž dokončení budeme nabízet klasická česká jídla.

V blízkém okolí je množství nejrůznějších restaurací (nejbližší cca 200 m), fastfoodů (např. McDonald´s, Big Burger - cca 300 m); oblíbená vegetariánská jídelna je cca 5 minut pěšky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz