Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Apartmán Srní

Srní


Apartmán Srní
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmán Srní se nachází v klidné části obce Srní ve 3. NP panelového domu. Je samostatnou bytovou jednotkou, k využití je jeden dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a koupelnou. Parkování u domu zdarma, Wifi připojení k internetu.

Lage:

Obec Srní je známa v zimním období udržovanými lyžařskými stopami, obec je položena 850 n/m. V létě je obec známa jako středisko cykloturistiky a pěší turistiky. Nabízejí se zde možnosti výletů do netknuté přírody a poznávání krásné Šumavy. Cesty ke slatím, k jezerům, k vycházkám podél plavebního kanálu, k řece Vydře nebo řece Křemelné patří k nezapomenutelným zážitkům, neboť celá oblast leží v Národním parku Šumava. Též návštěva Vlčí stezky v Srní či výlet na Tříjezerní slať, která je vzdálená 12 km, patří k velkým lákadlům pro všechny milovníky přírody.

Unterkunft:

K dispozici je dvulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou, TV a jídelním stolem. Kuchyňský kout je plně vybavený: lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dvouvařič, nádobí. Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a WC. Wifi zdarma.

Verpflegung:

Ubytování se nabízí bez jídla. Hostům je k dispozici plně vybavený kuchyňský kout s dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, lednicí, nádobím. Obchod s potravinami je od apartmánu vzdálem zhruba 200 m. Nejbližší restaurace se nachází cca 250 m od objektu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz